З початку року прокуратура повернула закарпатцям 1 млн. грн заборгованої зарплати

Завдяки представницькій діяльності прокурорів через суди закарпатцям вже виплачено майже 1 млн.грн. заборгованої зарплати.

З початку року прокуратура повернула закарпатцям 1 млн. грн заборгованої зарплати

З початку року завдяки  вжитими прокурорами представницьких заходів, судами області в з початку року видано ряд наказів та постановлено рішення про стягнення на користь громадян майже 1 млн. грн заборгованої зарплати.

Ще 233 справи з вимогою виплатити людям заборговане на суму понад 1 млн. 240 тис.грн наразі перебувають у провадженні судів.

До прикладу, за заявами  прокурора м. Ужгорода видано судові накази про стягнення з місцевого ЗАТ «Управляння механізації будівництва»  майже 408 тис.грн. заборгованої зарплати.

У провадженні Хустського міськрайонного суду знаходяться на розгляді 12 заяв Хустського міжрайонного прокурора про стягнення нарахованої, але не виплаченої зарплати на суму понад 63 тис.грн.

За інформацією начальника відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури області Оксани Шляхти, застосовуючи представницькі повноваження, прокурори захищають право на своєчасну оплату праці громадян, працюючих на підприємствах, які перебувають у процедурі банкрутства.

Так, за заявою прокурора Виноградівського району в інтересах працівників  державного підприємства, яке перебуває у процедурі банкрутства, суд прийняв рішення про стягнення невиплаченої заробітної плати на суму понад 265 тис.грн, - повідомляє Закарпаття онлайн прес-служба прокуратури Закарпатської області.

09 квітня 2012р.

Теги: прокуратура, стягнення

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини