Закарпаття: У краї зросла злочинність серед неповнолітніх

Днями у м.Мукачево відбулася спільна нарада служби у справах неповнолітніх, управління освіти і науки облдержадміністрації, ВКМСН УМВС України в Закарпатській області за участю керівників районних та міських підрозділів зазначених структур з питань проведення профілактичних заходів серед дітей та підлітків влітку 2007 року.

Закарпаття: У краї зросла злочинність серед неповнолітніхУчасть у нараді також взяли заступник начальника Державної служби охорони УМВС України в Закарпатській області (Скраль В.) та старший державний автоінспектор УМВС України в Закарпатській області (Філіп В.).

На нараді розглядались питання проведення профілактичних заходів серед дітей та підлітків влітку, адже злочинність серед неповнолітніх області за підсумками 4 місяців 2007 року збільшилась на 8% у порівнянні із аналогічним періодом минулого року, забезпечення охорони таборів відпочинку та забезпечення безпеки руху дітей у літній період.

За підсумками наради буде прийнятий спільний наказ служби у справах неповнолітніх, ВКМСН УМВС України в Закарпатській області, управління освіти і науки „Про заходи щодо запобігання бездоглядності, профілактики правопорушень серед дітей та підлітків влітку 2007 року”.

Того ж дня відбулась спільна нарада служби у справах неповнолітніх з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю начальників служб у справах неповнолітніх та директорів центрів СССДМ райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Нарада була присвячена забезпеченню виконання порядку взаємодії центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і служб у справах неповнолітніх у процесі створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.
Світлана Якімеліна, начальник служби у справах неповнолітніх Закарпатської ОДА
30 травня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:37
На війні з РФ поліг захисник із Виноградова Сергій Калмиков
15:37
На Закарпатті за тиждень зафіксували 646 випадків перевищення швидкості
13:23
У Мукачеві розподілили понад 3,5 млн грн на допомогу військовим, родинам та хворим
12:17
В Ужгороді завтра попрощаються із захисником Дмитром Павличем Фото новина
16:51
/ 2
ВККС внесла до ВРП рекомендації про призначення 10 переможців конкурсу на посади в Закарпатському апеляційному суді
14:58
/ 1
У Мукачеві засудили підлітків, які жорстоко напали й зґвалтували жінку Фото новина
12:20
/ 1
Туристи принесли Закарпаттю понад 30 млн грн за рік Фото новина
11:24
У Рахові підтвердили загибель 26‑річного захисника Мирослава Гощука Фото новина
09:07
Прогнозований графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 9 грудня
16:09
/ 2
Відомому співаку Степану Гізі ампутували ногу
13:46
/ 2
Прикордонник "Матадор": "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина" Фото новина
12:41
В Ужгороді попрощаються з Героєм з Херсону Дмитром Баніним Фото новина
10:14
В Ужгороді вкотре провели акцію підтримки полонених та зниклих безвісти Фото новина
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті на 8 грудня
16:34
Підтвердили загибель 33-річного військового із Дешковиці на Хустщині Василя Мікеша Фото новина
12:33
/ 1
У Буштині відкрили стели на честь воїнів Мукачівського прикордонного загону Фото новина
08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 3
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 4
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
» Всі новини