Прокурор Закарпаття торік заробив понад півмільйона гривень (ДЕКЛАРАЦІЯ)

Закарпаття онлайн продовжує публікувати декларації доходів ключових осіб закарпатських влади та політики.

 Прокурор Закарпаття торік заробив понад півмільйона гривень (ДЕКЛАРАЦІЯ)

Після декларацій міністра МНС Віктора Балоги, голови Закарпатської облради Івана Балоги та голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди нині маємо змогу познайомити своїх читачів з офіційно заявленими минулорічними статками прокурора Закарпатської області Анатолія Петруні.

06 квітня 2012р.

Теги: декларація, Петруня, доходи

Коментарі

сумний 2012-04-18 / 23:43:13
Прокурори, судді, міліція і т.п. держ.службовці, які дали письмово присягу на вірність народу України. На прикладі справи Ужгородського коньячного заводу всі вони грубо не виконують Закони України, тобто вся ця когорта дежслужбовців нагло порушує присягу, є державними зрадниками - держаиними злочинцями. Куди дивиться наш гарант?!

точно 2012-04-07 / 19:58:35
на всі сто даю правду попередньому коментарю.Може уже прийшов час вголос говорити,що ці два кума-побратима в Мукачеві роблять...Совісті не мають навіть перед святими місцями.Що говорити про простих людей у Мукачеві,якщо уже їм мало та зазіхнули на власність Монастиря.Це неспасенний гріх.Знайшлися двоє- один мав власть і гроші,інший має гроші і є аферистом відомим.Такий собі тандем...

дещо знаю 2012-04-07 / 14:14:50
А до чого тут Петруня і Боднар.
Боднар то кум Бенци. Це вони двоє чудеса у Мукачеві витворяють, навіть землю в монастиря хотіли забрати.

Золтан 2012-04-07 / 13:07:11
А як на рахунок мукачівького бізнесмена Боднаря М.,який в минулому році зробив шахрайську аферу з двома пенсіонерками,на шару хотів землю приватизувати на підставного родича на набережній міста?просто так! Але жінки отримали перемогу у Верховному суді і доказали шахраю, де раки зимують.Але він ніякого покарання не поніс,а людям життя поламав та й здоров"я відібрав, плював він на всіх.Таким нечесним ділкам легко все з рук сходить і ніякої відповідальності не несуть такі як той Боднар М. А треба аби кожен, хто вчинив правопорушення відчував відповідальність перед законом.Тоді буде справедливість у суспільстві, а не гроші все будуть вирішувати...і високі покровителі...

петрушка 2012-04-06 / 14:52:11
За такі гроші пане Петруньо мені треба робити 10 років, а ви б вже мали совість та допомогли засновникам Ужгородського коньячного заводу відстояти свою власність від посягань Гісема.Таку зарплату пане Петруньо треба відробляти, бо часи міняються, а змін у прокуратурі області не видно.Крадуть злочинним шляхом Ужгородський коньячний завод,а ви як нівчому небувало.Подали вам документи,що завод приватизував колектив,то прийміть міри по захисту колективної власності, а не захищайте злодія Гісема від колективу який чесним трудом викупив завод.

зі сторони 2012-04-06 / 14:14:20
Веселий ти дядько Петруне Толіку:) А як же хабарі? Менше 20 000дол. США не береш. Нагадати тобі цьогорішні "доходи", які ти чогось "забув" включити в декларацію ?

прокуратор 2012-04-06 / 14:13:53
Наявність у дружини дорогого автомобіля, а де вона ці кошти взяла? і де в її доходах зазначено,що цей автомобіль зароблений чесним шляхом.Грошики на автомобіль зароблені явно не дружиною Петруні, а були взяті з прокурорського гаманця.І це не дивно, адже у нас жирують тільки прокурори та судді, за ними менти.У чесного українського прокурора не має можливості придбати коханій дружині такий автомобіль.Такщо зараз всі хабарники висвітяться.)))

Горянка 2012-04-06 / 14:10:28
Я рада, хоч хтось уже в в Європі і має Європейську зарплатню

Свідок 2012-04-06 / 14:04:36
А де хабарі на які Петруня побудував свої хороми?

слава 2012-04-06 / 13:48:46
Не лиш тушок,а й земельниці Больбанки,яка продала землю 8 гектарів в Репинному,айбо чомусь Ваші хлопці дану справу зам"яли.Слава Україні!

зоро 2012-04-06 / 13:40:26
Удачі Вам ,дякуємо за щирість пане прокурор,а ряди треба чистити зокрема від щурячої тушки Пилипа на Міжгірщині.

Емілія 2012-04-06 / 13:34:33
Хоч прозоро та насправді показав Петруня А.Л свої високі доходи.Як не як прокурор Закарпатської області, достойно з його сторони.
А ще побажання для п.Петруні А.Л.- очищайте свої ряди працівників від корупціонерів та нечистих на руку, сміливіше і не бійтеся, це Вам як керівнику такого поважного органу плюс! Треба набирати молодь перспективну та з високим рівнем освіти,відповідних та рейтингових ВНЗ,без блату та протекцій,без крутих татусів і мам, як раніше було за радянських часів.Коли молоді юристи йшли відпрацьовувати три роки за направленнями у різні куточки країни.Треба відновлювати частково стару систему працевлаштування молодих спеціалістів.Щасти Вам п.Петруня А.Л.!

cvvv 2012-04-06 / 13:23:18

*******, тачка у дружини прокурора,2008 р.в., а доходи за минулий рік тільки 6000 грн.?? за які шиши ланд крузер 200 купила (який мінімум 80000 євро начинється)

читач 2012-04-06 / 13:06:20
п.20 а які це інші не зазначені у п.п.6-19 ??????

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
/ 1
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини