На Іршавщині порядок охороняють 26 загонів громадських формувань

Днями активісти громадських формувань з охорони громадського порядку зібралися в Іршавському РВ УМВС України в Закарпатській області для того, щоб обговорити основні робочі питання на 2012 рік.

На Іршавщині порядок охороняють 26 загонів громадських формувань

Ініціювали зібрання районний відділ внутрішніх справ спільно з райдержадміністрацією. Зокрема, на зібранні говорилося про те, що на даний час робота громадськості у запобіганні та боротьбі зі злочинами, адміністративними проступками значно послабилася. Звичайно, матеріальний аспект відіграв у цьому значущу роль, оскільки на сьогодні фінансування формувань не здійснюється.

На території, яка охороняється відповідним громадським формуванням, діти ходять до школи, на дискотеки, інші розважальні заклади. В першу чергу їх потрібно вберегти від негативного і пагубного оточення, навчити поважати один-одного, молодших, старших.

На даний час активізовано роботу 26 загонів громадських формувань при місцевих радах району. Приємно відзначити, діяльність громадського формування с.Білки, с.Ільниця, с.М.Раковець, с. Кам’янське, с. Лоза та с.Імстичево, де робота краще організована за інші населені пункти, - повідомляє Закарпаття онлайн прес-служба Іршавської РДА.

Присутнім представникам місцевих громадських формувань роздано план спільних заходів щодо забезпечення правопорядку членами громадських формувань на території Іршавського району на 2012 рік.

Першочерговими завданнями згідно плану спільних заходів передбачено: розроблення графіків (маршрутів) спільного патрулювання уповноважених працівників райвідділу (як правило, це дільничний інспектор міліції) з членами громадських формувань для виконання завдань з охорони громадського порядку; заслуховування звітів керівників громадських формувань; надання правової та спеціальної підготовки членам формувань; запобігання та припинення протиправних посягань; посилення роботи, спрямованої на протидію таким негативним явищам як наркоманія, порушення правил благоустрою населених пунктів району, пошкодження пам’яток історії та культури; проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

03 квітня 2012р.

Теги: громадсбкі формування, загони, Іршава

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини