На закарпатських автошляхах працює пересувна діагностична лабораторія

У відповідності до повноважень покладених на Державну автомобільну інспекцію, згідно статті 52-1 Закону України «Про дорожній рух», працівниками ДАІ здійснюється контроль за дотриманням нормативно-правових актів у сфері дорожнього руху.

На закарпатських автошляхах працює пересувна діагностична лабораторія

Для проведення контролю за технічним станом транспортних засобів Управлінням ДАІ Закарпаття відтепер використовується пересувна діагностична лабораторія обладнана сертифікованими приладами, які дають змогу проводити перевірки транспортних засобів на предмет відповідності технічного стану вимогам стандартів безпеки дорожнього руху, а саме: вміст шкідливих домішок у відпрацьованих газах, діагностування неполадок рульового, гальмівного керування, справності фар тощо.

Контроль технічного стану здійснюють фахівці, які мають необхідну для цього кваліфікацію, - повідомили Закарпаття онлайн з УДАІ УМВС України в Закарпатській області.
 

03 квітня 2012р.

Теги: лабораторія, ДАІ, автошляхи

Коментарі

Юрій 03.04.2012 / 17:39:07
Хотілося б отримати офіційний коментар ДАІ, як узгоджується з законом зупинки учасників автомобільного руху для перевірок такими пересувними лабораторіями, за умови, що у даного автомобіля є дійсний талон про проходження техогляду. Згідно з законом, такий талон підтверджує технічну справність автомобіля. Чи закон дозволяє провадити якийсь додатковий інструментальний контроль на технічно справних (згідно з талоном) авто? Чи знову повертаються часи 1990-х - поч. 2000-х, коли по дорогах, що ведуть на Південь, до моря, стояли - часто поруч із постами ДАІ, а часом і просто так - всякі екологічні контролери, міряли СО і виписували квитанції. Тобто - пояснюючи, що з часу проходження техогляду машина могла стати несправною (але ж закон передбачає частотність його проходження; так ситуацію можна довести до абсурду - вчора пройшов ТО, а сьогодні "міг зламатись" - давай перевіримо!), її перевіряли і, виявивши надлишковий викид СО (а зараз ще й "несправність рульового, гальмівного керування тощо"), замість направлення на ремонт брали гроші за квитанцію! Інколи виправляли викид СО на місці, а здебільшого - ні! Якщо ж авто справне, ти все одно мав заплатити за квитанцію, "щоб тебе далі не зупиняли". Квитанції такі начебто діяли 3 місяці - хоча, знову ж, техталон дійсний 2 роки! Тепер така ж "кормушка" з'явилась на Закарпатті? Чи в інших областях теж?

НОВИНИ: Соціо

18:20
У Мукачеві затримали водія під наркотиками й без прав Фото новина
17:26
/ 1
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми втечі військовозобов’язаних під прикриттям експорту деревини Фото новина
15:15
/ 1
Дніпрянина засудили до 7 років за сексуальне насильство над дітьми у Мукачеві Фото новина
14:57
/ 2
Воднева долина Закарпаття: експортна мрія чи екологічна пастка?
13:37
На Закарпатті викрили переправницю, яка «продавала шлях» до ЄС Фото новина
12:28
На Ужгородщині поліцейські затримали рецидивіста, причетного до серії крадіжок Фото новина
11:11
/ 2
На Рахівщині двоє чоловіків із Миколаївщини ледь не загинули, намагаючись незаконно потрапити до Румунії Фото новина
10:16
/ 6
Ужгородська суддя Шепетко, яка "посприяла" депутату-"корупціонеру" та випустила під заставу "кримінального авторитета", пройшла оцінювання в апеляційний суд
17:59
На Закарпатті адвокат і його «помічник» організували незаконне переправлення через кордон Фото новина
16:43
/ 1
Жителю Берегівщини повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з собакою Фото новина
15:42
Закарпаття прощається із захисником Іваном Павликом, який загинув у ДТП Фото новина
14:38
/ 1
На Закарпатті припинили діяльність підпільного «бізнесу» на алкоголі й сигаретах Фото новина
13:47
На Рахівщині 21-річний водій вантажівки перекинувся після удару в стовп Фото новина
12:39
Ужгородські патрульні повернули жінці загублену сумку Фото новина
10:56
Ветеран війни Владислав Горнодь виборов золото для України на Чемпіонаті світу у Великій Британії Фото новина
09:50
/ 1
В Ужгороді судитимуть організаторів і працівників кол-центру, який ошукував громадян Чехії на інвестиціях Фото новина
09:00
Сьогодні в Ужгороді відбудеться благодійний фестиваль «Золото літ» для людей поважного віку
18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 9
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в урвище Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
/ 1
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
» Всі новини