У Мукачеві висадили 100 катальп (ФОТО)

У суботу в Мукачеві, поблизу нещодавно збудованої дороги – продовження вулиці Індустріальної – біля ринку ГІД та підприємства «Фішер» висадили 100 катальп.

У Мукачеві висадили 100 катальп (ФОТО)

На толоку зібралося чимало мешканців мікрорайону. Активно висаджували дерева міністр МНС, депутат облради Віктор Балога, голова облради Іван Балога, міський голова Золтан Ленд’єл, начальник управління МНС в Закарпатській області Антон Зелінський, депутатський корпус, директор ринку «ГІД» Михайло Кіш та директор заводу «Фішер» Василь Рябич.

На толоці Віктору Балозі  допомагав місцевий хлопчина, а сам міністр згадував, коли сам посадив своє перше дерево. «В шість років. І не тільки посадив, а й прищепив, і всі прийнялися. Видно Бог так дав, що прищеплю, те завжди росте», - поділився почесний громадянин Мукачева. Водночас міністр МНС відзначив, що благоустрій в Мукачеві  «це планомірна робота міського голови, адже нещодавно тут відкрили нову дорогу, а нині вже ведеться благоустрій мікрорайону. Змінюється не лише центр міста, а і його окраїни. І в цьому значна заслуга міської влади. Ми хочемо, щоби наше місто була найкращим, а його мешканці -  найщасливішими».

Мукачівський міський голова Золтан Лендєл повідомив, що за темпами озеленення місто над Латорицею – серед перших в країні.  «Дерева, які ми нині саджаємо  - це  ініціатива Віктора Івановича . Ми почали озеленення в  дерева в мікрорайоні «Новий», висадили 100 лип. У четвер – на вулиці Пушкіна з’явилися нові сакури, в п’ятницю ми озеленювали сакурами та магноліями  площу Злагоди. Ми долучаємо до толок колективи підприємств, навчальних закладів.» , - зазначив мер.   Також Золтан Ленд’єл запевнив, що нова ділянка з деревами буде під наглядом охорони  ринку, і підприємства, і «тому є сподівання, що дерева не один рік милуватимуть око мешканців міста і району».

Голова обласної ради Іван Балога вважає, що ця  робота особливо потрібна, адже населення міст  збільшується, а зелені насадження покращують екологічну ситуацію. «Наші міста щороку зростають, збільшується й кількість туристів, що відвідують область, тому створення зелених оазисів є справою дуже актуальною. Ця робота має бути планомірною, і до неї треба залучати в першу чергу молодь», - вважає керівник ради.

Планується, що наступного тижня весняні толоки буде проведено в Берегові та Виноградові, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

31 березня 2012р.

Теги: толока, катальпи, Балога, Ленд’єл

Коментарі

Іван Лендьєл (той, хто не запросив)) 31.03.2012 / 20:15:44
Не сумуйте, пане Юрію, адже Вам вдалося бути на мітингу і, як на мене, професійно його висвітлити, що дуже важливо. А "такі події" у нас були і будуть і їх, звичайно, можна відвідувати і без запрошення.

Юрій Кравчук 31.03.2012 / 16:15:44
Звичайно, не кожного журналіста запрошують на такі події) Наприклад, акредитований при Мукачівській міській раді журналіст повинен дізнаватись про усі заходи сам. Аби, боже збав, не написав щось не так;)

НОВИНИ: Соціо

10:01
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 2
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 2
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 2
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
» Всі новини