Підлеглі Погорєлова зібрали 100 кубометрів сміття (ФОТО)

Під час першого весняного суботника ужгородські чиновники зібрали близько ста кубометрів сміття

Підлеглі Погорєлова зібрали 100 кубометрів сміття (ФОТО)

В Ужгороді триває місячник благоустрою, і в його рамках міська рада оголосила 30-го березня перший весняний суботник. Окрім колективів комунальних підприємств, котрі отримали посилені завдання щодо прибирання зелених зон та житлових районів, та медичних і освітянських колективів, які прибирали близь своїх закладів, у суботнику взяли участь співробітники структурних підрозділів міської ради. Протягом п’ятничного післяобіддя управлінці, озброєні віниками, граблями, лопатами і сміттєвими мішками, працювали у скверах центру міста та на набережних, очищуючи узбережжя. Усього зібрали близько ста кубометрів непотребу, який був вивезений на міський полігон твердих побутових відходів.

Тим часом місячник благоустрою продовжується, тривають заходи із підготовки міста до Великодня, зокрема щодо прибирання і благоустрою, – повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Ужгородської міськради. Цих вихідних у різних районах міста ініціативні групи проводять суботники. На наступну п’ятницю, 6 квітня, теж оголошений «санітарний день».

31 березня 2012р.

Теги: сміття, благоустрій, суботник

Коментарі

О’М 2012-04-01 / 14:07:46
1658-му и ужг: Злые вы...

1658 2012-03-31 / 14:55:25
Всё правильно, пускай работают. На мусороуборке от них больше толку, в кабинетах только прожирают бюджетные деньги. Радуют глаз!

ужг 2012-03-31 / 14:20:09
Я взагалі не розумію як можна загнати людей прибирати. Вони що двідрники? 60 гривень ми платимо кожного місяця ЖЕКу. Є служба що має підмітати вулиці. Чому людей виганяють на ці пятники? Що роблять ЖЕКи? За що ми платимо їм кожного місяця?

Мій коментар був про те, що кожного року вони заганяють бюджетників чи школярів збирати якісь гілочки на річці. І потім рапортують що прибрали місто. Вже якщо загнали то хоч би щось по ділу заставили прибрати.

для ужг 2012-03-31 / 14:01:00
Ти хочеш щоб працівники виконкому прибрали все місто? Вони тобі хто, двірники з ЖЕКу? Бери сусіда і прибирай свій проспект а не обурюйся тут.

Остап 2012-03-31 / 13:00:22
Для marcell; ты свой кусок я так понимаю уже прибрал, если по клаве стучать время есть.

ужг 2012-03-31 / 12:43:18
marcell - я пишу о том, что раз уже заставили людей убирать и потом гордо отрапортовали об успешном пятнике, то надо было хоть по делу послать людей убирать. Не веточки собирать, а реально мусор с газонов убрать. А то пятник успешно типа прошел, а город так и будет в мусоре весь.

Тем более ты думаешь что там хоть один человек добровольно пришел? Всем бюджетникам на работе пришел начальник и приказал приходить. А ему тоже приказали сверху. Причем если бы еще было как у нормальных людей - в суботу. Так нет, надо было устроить идиотский пятник. Про который еще и сообщили не за неделю а за пару часов до. И пришли школьники, студенты и бюджетники утром нарядные на работу и им сообщили что надо идти и копаться в грязи.

Тем более что реально идут дожди и в любой день вода может подняться, затопить те места что убирали и нанести опять столько же мусора и весь пятник пойдет насмарку.

marcell 2012-03-31 / 12:18:58

....для тебя оставили, что много в ********* не играл и не сидел в интернете и херню не писал)))))))))

ужг 2012-03-31 / 11:47:10
Шо Погорєлов у ту річку вчіпився? Підуть дощі, вода підніметься і знову нанесе весь цей мусор. А за річкою міста нема? Постійно тих бюджетників на річку засилають. А біля 16-ти поверхівки? По проспекту? А біля України? А в районах? А на Петефі? Там хто буде мусор прибирати?

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки