Закарпатку судитимуть в Тернополі за примушування дітей до жебракування

30 березня 2012 року направлено до суду кримінальну справу, порушену стосовно багатодітної матері за фактом злісного невиконання нею обов’язків по догляду за своїм 11-річним сином, що спричинило останньому тяжкі наслідки.

Закарпатку судитимуть в Тернополі за примушування дітей до жебракування

Досудовим слідством встановлено, що горе-мати має на утриманні 7 дітей, але замість того, щоб їх виховувати та доглядати – веде антигромадський спосіб життя, згубно на них впливає, заподіюючи шкоду їх духовно-моральному благополуччю. Вона не має постійного заробітку, а використовує на прожиття кошти, які отримує як соціальну пільгу на утримання малолітніх дітей.

Упродовж 2011 року жінка отримала з управління праці та соціального захисту населення Воловецької райдержадміністрації Закарпатської області, соціальну допомогу в сумі 66238 грн. 83 коп., та мала реальну можливість виконувати батьківські обов’язки встановлені законом. Однак 17 січня 2012 року вона приїхала разом із своїм співжителем та найстаршим 11-річним сином у місто Тернопіль і для отримання додаткового прибутку на своє проживання, примушувала сина жебракувати.

Малолітня дитина, побоюючись покарання, випрошувала гроші у сторонніх осіб в різних частинах м. Тернополя, а також на території залізничного вокзалу на ст. Тернопіль. Він систематично з 17 по 23 січня займався жебракуванням, збираючи протягом дня у сторонніх людей близько 50 гривень, які віддавав своїй матері.

Більше того, як виявилося, упродовж життя мати вела антиморальний спосіб життя та недостатньо приділяла увагу своєму сину у навчанні, не контролювала відвідування ним школи, нерегулярно забезпечувала харчуванням, не створювала йому належних умов для навчання і виховання. Дитина постійно ходила у брудному одязі, руки та обличчя зазвичай були брудні. За таких умов у дитини наявний бідний словниковий запас, низький рівень шкільних знань та спостерігається соціально-педагогічна занедбаність.

Стосовно жінки порушено кримінальну справу за ст.166 КК України.

Окрім цього з метою усунення причин та умов, що сприяли вчиненню злочину та з метою профілактики злочинності серед неповнолітніх та вжиття заходів щодо дотримання жительки Закарпаття батьківських обов’язків і недопущення з її боку вчинення аналогічних дій, у службу у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради, органи кримінальної міліції у справах неповнолітніх Воловецького РВ УМВСУ в Закарпатській області та у ЛВ на ст. Тернопіль УМВСУ на Львівській залізниці Тернопільським транспортним прокурором внесені подання.

30 березня 2012р.

Теги: жебракування

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 19
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 2
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
18:23
На Закарпатті під час перевірки авто патрульні знайшли у водія наркотики Фото новина
09:57
На Мукачівщині чоловіка засудили за смертельне поранення сусіда Фото новина
17:15
На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості через втрату 44,5 га заповідних земель Фото новина
15:08
У Мукачеві під час зупинки авто поліцейські виявили у водія наркотики Фото новина
12:34
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів через Тису Фото новина
09:50
/ 1
На Закарпатті викрили незаконний видобуток цеоліту на понад 11 млн грн Фото новина
13:11
/ 1
Ексдиректору аеропорту «Ужгород» повідомили про підозру у службовій недбалості Фото новина
» Всі новини