Австрійці подарували НПП "Синевир" мобільну амбулаторію для ведмедів (ФОТО)

30 березня в Україну з Австрії привезли спецтехніку на реалізацію меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи».

Австрійці подарували НПП "Синевир" мобільну амбулаторію для ведмедів (ФОТО)

Біля будинку Мінприроди для ознайомлення були представлені 11 автомобілів, призначених для надання допомоги тваринам. Зокрема 3 мобільних клініки для вакцинації та стерилізації собак, 1 мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів, а також 7 автомобілів для транспортування тварин.

Спецтехніка базуватиметься у містах проведення футбольного Євро-2012, але фактично буде використовуватись на всій території України.

Мобільна амбулаторія для медичної допомоги та перевезення ведмедів базуватиметься на території національного природного парку «Синевір» (Закарпатська область), в Центрі реабілітації ведмедів. Від будинку Мінприроди мобільна амбулаторія відправиться у Хмельницьку область, аби перевезти хворого ведмедя з приватного цирку в Центр реабілітації.

На реалізацію меморандуму між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією «Чотири лапи» планується приїзд 120 спеціалістів з 11 країн світу, які будуть працювати спільно з українськими ветеринарами. Вони будуть здійснювати стерилізацію та вакцинацію, надавати тваринам медичну допомогу, - повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів України.


 

30 березня 2012р.

Теги: НПП "Синевир", ведмеді, спецтехніка

Коментарі

Сергій 20.12.2012 / 23:15:26
це була тільки реклама піар.

нпп синевир 16.07.2012 / 23:00:39
вже забрали це було лише піаром

НОВИНИ: Соціо

20:23
/ 6
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 2
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 3
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
» Всі новини