Студенти Ужгородського комерційного технікуму змагалися у правовій вікторині (ФОТО)

27 березня 2012 року Головним управлінням юстиції у Закарпатській області спільно з управлінням освіти і науки облдержадміністрації, Ужгородським міськрайонним управлінням юстиції та Координаційною радою молодих юристів Закарпатської області проведено традиційну правову вікторину серед студентів Ужгородського комерційного технікуму.

Студенти Ужгородського комерційного технікуму змагалися у правовій вікторині (ФОТО)

Вікторина проводилась на виконання Програми правової освіти  населення області на 2012-2014 роки, з метою утвердження поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань студентської молоді та умінь застосовувати їх на практиці.  

Участь у вікторині взяли шість команди, сформовані студентами Ужгородського комерційного технікуму. Турнір проходив за принципами відомої телевізійної гри «Що? Де? Коли», питання для якого розробили фахівці Головного управління юстиції у Закарпатській області, зміст яких стосувався основ правознавства, Конституції гетьмана Пилипа Орлика, сучасної Конституції України, також Загальної декларації прав людини та Конвенції ООН про права дитини.     

Оцінювало вікторину компетентне журі, головою якого була начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Закарпатській області Любов Митровка. До складу журі увійшли фахівці органів юстиції Закарпатської області, управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та Координаційної ради молодих юристів Закарпатської області при Головному управлінні юстиції у Закарпатській області.

Ведучим брейн-рингу був провідний спеціаліст Головного управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин.

За результатами наполегливої боротьби перемогу у правовій вікторині здобула команда під назвою «Ярослав Мудрий», ІІ місце посіла команда «Суверенітет», ІІІ місце – команда «Конституція», які були нагороджені грамотами Головного управління юстиції у Закарпатській області та пам’ятними подарунками.

Відрадно, що команди молодих правознавців у ході проведення вікторини проявили глибокі знання правових дисциплін, ініціативність, високу активність та неабияке зацікавлення правовою тематикою.

Провідний спеціаліст Головного управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин для Закарпаття онлайн

28 березня 2012р.

Теги: правовий, вікторина, студенти

Коментарі

Ларка 29.03.2012 / 16:30:37
Перемогла команда 1 Фін "А" !!!

НОВИНИ: Соціо

18:31
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 7
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
» Всі новини