Погорєлов просить ужгородців спалювати гілки

За вивезення сміття в Ужгороді сплачує тільки 60% населення, повідомив сьогодні міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов. Мер зауважив, що не хоче робити, як за минулої каденції: друкувати списки боржників у комунальній пресі.

Погорєлов просить ужгородців спалювати гілки

Однак питання потребує негайного вирішення. 27 березня у великому залі ужгородської міськради зібрали керівників бюджетних колективів міста та розглянули проблему заборгованості.

Директорів попросили допомогти у вирішенні цього питання. Зокрема, довести інформацію до тих своїх працівників, які мають заборгованість за вивіз сміття, або й взагалі не уклали договір на надання такої послуги. Також мер попросив ужгородців, які проживають у приватних будинках, не зносити обрізані гілки дерев та виноградної лози на майданчики для сміття, а знищувати їх старим дідівським способом: спалювати у себе ж на обійсті.

Заступник міського голови Віталій Семаль зауважив, що у майбутньому послуга вивезення сміття може подорожчати на 25-30%. Це треба зробити для того, аби підняти сервіс на якісніший рівень.

 

Лариса Романюк,  Ужгород.in

27 березня 2012р.

Теги: сміття, гілки

Коментарі

Никола 28.03.2012 / 09:38:45
А Правила благоустройства города какой дурак писал? Ужгород - 4 место по загрязнению воздуха... Погорелов - дай геноцид ужгородцев!!!

Знаток 28.03.2012 / 08:35:54
Сесе якісь придурки, один мудак говорить спалювати гілки а другі вже криміналки на людий удкривають за пожари.

НОВИНИ: Соціо

19:24
/ 2
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
» Всі новини