У Мінприроди стурбовані питанням будівництва малих ГЕС на Закарпатті

Проекти будівництва малих ГЕС на карпатських річках не будуть погоджуватись територіальними органами Мінприроди без попереднього громадського обговорення.

У Мінприроди стурбовані питанням будівництва малих ГЕС на Закарпатті

Про це домовились керівник громадської організації «Національний екологічний центр» Ярослав Мовчан та Міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський під час зустрічі в Мінприроди. «Ми зацікавлені, щоб природа Карпат була збережена. Екологічні громадські організації – наші партнери у цій справі», - відзначив Міністр. Про повідомляє Міністерство екології та природних ресурсів.

Микола Злочевський доручив керівникам територіальних управлінь у Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях 2 квітня, після засідання Колегії Мінприроди в Києві, провести зустріч з екологічними громадськими організаціями з метою інформування про погодження документів щодо будівництва малих ГЕС на карпатських річках. У зустрічі також візьмуть участь керівники Державної екологічної інспекції у відповідних областях.

У листопаді 2011 року Закарпатська облрада прийняла постанову «Про затвердження схеми розташування малих ГЕС на території Закарпатської області». За інформацією «Національного екологічного центру», подібні рішення також ініційовані у Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

27 березня 2012р.

Теги: Мінприроди, ГЕС, річки

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 5
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 3
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
» Всі новини