Депутати Хустської райради обрали кандидатуру на посаду голови райдержадміністрації

У понеділок, 26 березня, відбулася чергова сесія Хустської райради, участь в якій взяли 48 із 52 депутатів. Серед інших розглянули й пропозицію щодо кандидатури на посаду голови райдержадміністрації.

Депутати Хустської райради обрали кандидатуру на посаду голови райдержадміністрації

Нагадаємо, 21 березня цього року Глава держави звільнив з посади голови Хустської РДА Федора Турчина. Хустська районна рада запропонувала Кабінету Міністрів України для подальшого призначення головою Хустської районної державної адміністрації Липчея Михайла Степановича, депутата Хустської районної ради, заступника директора Закарпатського лісотехнічного коледжу, члена Народної Партії. За відповідне рішення проголосувало 40 депутатів, що становить більше двох третіх депутатського корпусу.

Цього ж дня голова Закарпатської обласної ради Іван Балога звернувся з телеграмою до голови Верховної Ради Володимира Литвина. «Закарпатська обласна рада підтримує рішення Хустської районної ради, за яке проголосувало більше двох третіх зі складу депутатського корпусу, по кандидатурі Липчея Михайла Степановича, рекомендованого Президенту України для призначення на посаду голови Хустської районної державної адміністрації.

Вважаємо, що Липчей Михайло Степанович має достатній досвід, авторитет та підтримку депутатів рад усіх рівнів для здійснення повноважень голови Хустської районної державної адміністрації», - йдеться в телеграмі. Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі облради.

26 березня 2012р.

Теги: Хуст, райрада, голова

Коментарі

Хустятнин 2012-05-02 / 21:57:31
Правду пише лісоруб.У тих справах замішаний і Губаль Василь Іванович.Останій хоче повністю встановити свою власть

Хустянин 2 2012-03-28 / 10:19:19
Адмін! Чому не відповів Хустянину 2?

Мудрий 2012-03-27 / 15:36:14
Исе всьо лиш депутатська дурна болтовня,а правильне рішення прийме президент,які нахрен Липчеї

Хустянин 2012-03-27 / 14:41:48
Нічого доброго втакий спосіб не робиться.Можливо,депутати імають право право висловити свою думку,скоріше мають,Але хіба це робиться так,тихо,швидко і таемно.Жителі Хусщини такого заслуговують?Треба у спокоі вирішити це питання і Хустська районна рада повинна показати приклад.І ще одне,районні депутати.За ту авантюру,яка сталася,не забутьте спитати з Вашого голови - Губаля В.І.

за липчия 2012-03-27 / 13:39:35
такого там в Хустську РДА і треба (ЛИПЧИЯ МИШУ) коби тих любок .ленделів дубиїв і прочу нибрязь викинули на ринок роботи коби таких успішних управлінців узяв до себе робити

продящий 2012-03-27 / 13:17:56
міша попович до відома обсиральників там самий нормальний, чотири созива депутат , і ко пише що міша бере гроші за штось най не бреше ,а там є народ який досих пор нерозуміють що вони там роблять ,питання до турична. горби, чому довили так що ПР упала на Хустщині ниже плінтуса ,де губернатор ,де деркач ,та їх коментарі з цих дії

Хустянин 2 2012-03-27 / 10:27:27
Адмін!А де подівся мій коментар перед депутатом з села?

Депутат із села 2012-03-27 / 10:22:28
Шановні! Ви що дурницю пишете. Ви що були на сесії. Той имудак депутат бородатий який обіцяв подати у прокуратуру на незаконну сесію сам ворюга. Він голова комісії по призиву громадян на строкову службу, так от від ухилення від військової служби треба заплатити 1000-1500 доларів. А тот старий пердун який виступив на сесії і сказав що на нього вже підписав подання голова закарпатської ОДА що хоче , Він уже був Головою. Хустської РДА, хоче ще нічого не робити. Треба міняти владу. і правильно зробили депутати. Хустський район 17 місці

Севлюшу 2012-03-27 / 07:58:05
Аж і напише прокурор протест ,то депутати, його скасують і рішення залишиться в силі.А може і не напише,йому ото треба? Все проголосовано законно,а ото,що заступник РДА Попович М.М. дергаєся, ото зря.При любому розкладі йому заступником не бути.А чого перший заступник не прийшов на сесію і прокуророві нич не пише? То-то і оно..

*селянка* 2012-03-26 / 20:48:39
І справді , треба щось змінити. А найперше-- "старих пердунів", що вже самі нічого не роблять, та й іншим не дають щось змінити на краще.Я вірю, що Михайло Степанович буде на "своєму місці" -- новому, впевнена.

Вуйко з полонини 2012-03-26 / 20:23:11
Но,дай боже нашому теляти вовка ізісти. Ай бо,кроме хустян іще є і ми селяне,а нас видит ми ся майбурш.Но проти Стьопи нич не маю,помагат усім, обися не звязав із партієв регіону точно би пройшов, а теперь як бог даст.

просто вуйко 2012-03-26 / 20:11:50
Кого би не клали головов РДА,всьо рувно депутатом Верховної Ради хустяни виберут Стьопу Деркача.

Вуйко з полонини 2012-03-26 / 19:47:28
Но, неборята депутати наробилисте шуму у районі.Я уже старий дідо і негоденим знати, ко ото із молодих Мигаль Липчей із Рокосова. Ай бо у тому Хуському білому домі уже давно, щось треба міняти. А ото прапори ся міняют, гімни нові співают,а фамілії на дверях усе одни.Лиш переладуют із одних двери на другі.
Вадь Турчини, вадь Горби з Кащуками. А оти клерки як Лендєл із Любком вообще вічні. Зайдеш у наш райком (тфу пропав бись,забывимся)- білий дом,после очередної такої зміни власти ,поникаш тко сидит у кабінетах,плюнеш і йдеш дому! Мало уже дуже допекти, кедь уже і наші депутати,набралися храбрости та й проголосували (хоть и таємно) за когось нового.Причому троє із партії регіону! Не біда кедь не вганули,поробит,буде видко.А як Горба мало не ревав оби не голосували за когось нового,а ліпше за нього, ото варто било чути! Но, аж наші депутати будут і надале такі принципові,мож міняти тих голов хоть каждий рік. Благо у нас у районі безработних хватає,причому доста розумних і толкових!
Депутати -вперед!

Хустянин 2012-03-26 / 19:05:14
У Хустському районі розпочалися вибори Павла Балоги до Верховноі Ради.Подібні "чергові" сесіі мають бути предметом вивчення пркуратури Хустяни - зупиніть "губалівщину" А Ви,Михайле Степановичу, думайте своею головою. До речі, ще недавно ви проривалися на посаду директора лісоколеджу,Та авантюра не послужила вам уроком?

колишній держслужбовець 2012-03-26 / 17:28:22
Михайло Степанович дійсно хороша людина. Але голова районної державної адміністрації.... Ні.... Це не його посада і воно йому не потрібне......

депутат 2012-03-26 / 17:14:16
Ну і дають!!! Його у свій час навіть на керівника лісгоспу його не хотіли обрати а тут на голову району!!! Да!!!!!!!

Лісоруб 2012-03-26 / 17:08:27
У свій час пана Михайла за "достатній авторитет та досвід" попросили з посади начальника Хустського Лісгоспу. Добре б було і обласній раді поцікавитися за що, перед тим як підтримувати. А народ добре знає за що !!!!

НОВИНИ: Соціо

11:41
48 важкохворих мукачівців отримають 1,3 млн грн на лікування
11:21
Парад випускників пройде у Мукачеві 27 червня
11:09
Новий метеопост та лабораторії планують відкрити у закарпатському нацпарку "Синевир"
10:36
В Ужгороді впровадять інноваційну безготівкову систему оплати за проїзд в міському транспорті
10:31
В Ужгороді погодили встановлення пам'ятника Андрію Бачинському
10:10
Купол Горянської ротонди відправили на реставрацію
10:02
З початку року на Закарпатті перевіряли 24 повідомлення про замінування, 20 із яких – менш, ніж за останні 2 місяці
09:19
Автобусну зупинку у вигляді парасольки облаштували в Ужгороді
08:32
Ужгородець, важко травмований в ДТП з Porsche, прийшов до тями
22:15
/ 10
Закарпатець петицією на сайті президента вимагає відновлення залізничного сполучення між Солотвином і Раховом
22:01
/ 1
Мешканці Воловеччини та Міжгірщини мирним протестом вимагали завершення спорудження дороги на відрізку Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я
21:09
На трасі "Мукачево-Рогатин" повним ходом іде капітальний ремонт
20:56
Стан дівчинки, яка випала в Ужгороді з 6-го поверху, стабілізувався
18:07
/ 4
Закарпаття підписало угоду про співпрацю із Боршод-Абауй-Земплен областю Угорщини
18:01
В Ужгороді розглядають можливість облаштування підземних пунктів селективного збору сміття
17:12
Чемпіонат України з більярду – вільної піраміди триває в Ужгороді
17:08
Закарпаття веде перемовини з авіакомпанією-лоукостером SkyUp
16:20
/ 7
Роботи зі створення Оноківської ОТГ на Ужгородщині виходять на фінішну пряму
15:46
Кілька вулиць Ужгорода через заміну ділянки газопроводу три дні проведуть без газу
14:54
/ 2
Минулого тижня на Закарпатті виявлено на 11,9% менше випадків захворювань на кір
14:38
В Ужгороді стартувала серія квест-екскурсій "Таємниці старовинного Ужгорода"
14:34
Закарпатські підприємства за підсумками минулого року спрацювали з позитивним фінансовим результатом
14:23
/ 6
Конкурсна комісія в Ужгороді попередньо проголосувала за Вікторію Паньто як керівницю міського пологового
14:12
У травні на Закарпатті на 11% подорожчали фрукти та на 16,2% подешевшали яйця
14:09
За 5 місяців послугами пасажирського транспорту на Закарпатті скористалися 14,8 млн пасажирів
» Всі новини