Як декларується, головна мета діяльності цього об'єднання російськомовних жителів Закарпаття – задоволення та захист своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів, а також консолідація російськомовної громадськості для збереження російської мови і культури в багатонаціональному середовищі Закарпаття.
Об'єднання має на меті взяти на себе функції координаційної ради російських національно-культурних товариств та організацій, що діють на території Закарпатської області.
Костянтин Куцов 2012-03-26 / 12:08:55
А хто там за головного? Кривошапко?
Hungi 2012-03-26 / 11:24:04
местный 2012-03-25 / 20:44:56
(ц) "уха-ха."
Редко, но и в этом случае поддерживаю юмор ... ! Видите, господин местный, о "чём" мы часто ...?! О такой :"тих хто хоче "говорить по русскому" слід позбавляти громадянства і видворяти з держави" или "А що Ужгород-Раша поЇзди вже не ходять ???Слава УкраЇнІ!!!" - примитивности ...
юрий 2012-03-25 / 21:24:14
Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін
местный 2012-03-25 / 20:44:56
"тих хто хоче "говорить по русскому" слід позбавляти громадянства і видворяти з держави"
уха-ха. 1/3 страны придется... а тех, кто хочет говорить по-венгерски - понятно что в Венгрию, ну и т.п.
китайцы и арабы из рекламы в вишиванках - наше скорое будущее ?
Словянин 2012-03-25 / 20:26:18
Іван 2012-03-25 / 19:23:19
"...таке товариство потрібне Росії...". Такі істоти, як Чечетов та Азаров нічого спільного не мають ані з українцями, ані з руськими.
Іван 2012-03-25 / 19:23:19
Не розумію, для чого це їм? І так мають можливість говорити. Правда не знають ані російської, ані української. Інше питання, що таке товариство потрібне Росії. Як на мене, тих хто хоче "говорить по русскому" слід позбавляти громадянства і видворяти з держави. До Росії, нехай там живуть. Причому в більшій мірі це стосується високопосадовців типу Чечетова, Азарова.
карден 2012-03-25 / 15:12:25
Так гаварі, хто ж тє мєшаєт?
виталий 2012-03-25 / 13:06:22
Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін
Ужгород 2012-03-25 / 12:56:25
А що Ужгород-Раша поЇзди вже не ходять ???Слава УкраЇнІ!!!