За перемогу в конкурсі дільничних інспекторів закарпатець отримав планшетний комп’ютер

Всеукраїнський конкурс «Наш Аніскін» названий на честь відомого в народі сільського дядька-міліціонера Аніскіна, із однойменної кінотрилогії,. Аби повернути і зміцнити довіру громадськості до правоохоронної системи, і до дільничних інспекторів міліції, зокрема, він стартував у березні 2011 року. До участі у цій акції вже долучилися дільничні інспектори міліції із Луганської, Херсонської, Донецької, Житомирської, Київської, Чернігівської, Полтавської, Харківської, Сумської, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

За перемогу в конкурсі дільничних інспекторів закарпатець отримав планшетний комп’ютер

А 22 березня з ініціативи ГО «Українська федерація професіоналів безпеки» та підтримки МВС України  і УМВС України в Рівненській області відбувся черговий етап нагородження фіналістів всеукраїнського конкурсу «Наш Аніскін». Кращими дільничними інспекторами міліції України тут були визнані правоохоронці із Волинської, Львівської, Закарпатської та Рівненської областей.

До нагородження були представлені дільничні інспектори міліції з чотирьох різних областей. Кожен із них став переможцем у своєму регіоні за результатами  «внутрішніх» конкурсів, які проводились в областях. Перед нагородженням присутнім продемонстрували фільми, які підтверджували, що обраний представник гідний того, щоб називатись кращим дільничним інспектором краю.

Отож, кращим дільничними інспекторами сьогодні були названі Назар Мулик із Рівненщини, Василь Микуляк із Закарпаття, Михайло Іванко із Львівщини та Придащук Сергій із Волині. Усім переможцям презентували почесні грамоти та планшетні комп’ютери від організаторів конкурсу. Окрім того, лауреатам конкурсу на Рівненщині, які увійшли до четвірки найкращих, Василь Лазутко особисто вручив іменні годинники.

А от на службі у дільничних інспекторів міліції свої пам’ятні випадки.

Кращий дільничний інспектор міліції із Закарпаття Василь Микуляк навіть не береться пераховувати подій власної служби, які б запам’ятались найбільше:  — Не словом, а ділом, — ось і усе, що нам вдалось «витягти» із сором’язливого майора. За небагатослів’ям, скромністю та зовнішньою непоказністю пана Василя, кажуть про нього позаочі колеги, криється справжній професіоналізм, виваженість у прийнятті рішень, цілеспрямованість та наполегливість у роботі. Інакше, він не став би кращим дільничним Закарпатської області за підсумками роботи у 2011 році.

СЗГ УМВС України в Рівненській області

24 березня 2012р.

Теги: дільничний, міліціонер

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини