Герої податкового «Міста мрії» заговорили англійською

Вийшла у світ англомовна версія анімаційного фільму «Місто мрії» - просвітницького казкового оповідання, в якому українським дітям розповідається про податки та їхнє значення для суспільства.

Мультфільм із англійською озвучкою розміщено у вільному доступі на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ON1nlmelSsA&feature=youtu.be .
Крім того, українські податківці передадуть копії нової версії фільму своїм колегам з європейських країн – в рамках міжнародного співробітництва із формування податкової культури.

Нагадаємо, «Місто мрії» вперше вийшло на екрани 15 листопада 2011 року українською та російською мовами. Фільм транслювався по телебаченню та демонструвався школярам у кінотеатрах, а також був викладений у мережу для вільного перегляду.

Тільки за допомогою сервісу YouTube «Місто мрії» подивилися більше 420 тис. глядачів. При цьому україномовна версія виявилася популярнішою – 250 тис. переглядів (російською мультфільм переглянули, відповідно, 170 тис. користувачів Інтернет).

«Місто мрії» - це екранізація казки білоруської письменниці Людмили Богданової «Про достославні діяння податкового інспектора Тараса Лелеко». Письменниця перемогла на конкурсі, організованому Державною податковою службою України та отримала право на зйомки фільму за власним твором.

До речі, за рекомендацією дитячих психологів під час зйомок використовувалася традиційна «мальована» анімація, і в фільмі немає жодного комп’ютерного спецефекту.

Прес-служба ДПC України

21 березня 2012р.

Теги: мультфільм, анімаційний

Коментарі

НОВИНИ: Різне

10:06
Зеленський підписав закон, який обмежує доступ до публічних реєстрів нерухомості
10:05
Дротові чи безпровідні - які навушники обрати і що врахувати
18:28
Як обрати дискові лущильники для успішного обробітку ґрунту
13:37
У Словаччині хочуть ввести обовʼязкову службу через війну в Україні та претензії орбана
16:48
Суд призначив заставу детективу НАБУ, в якого виявили дороговартісну квартиру в Ужгороді Фото новина
11:21
Топ-5 в'язальних трендів: створюємо модний одяг та декор для дому
11:03
Сучасний підхід до зимової безпеки
15:54
Кольорові олівці: творчість та розвиток
14:20
Гарячі путівки - чому це найкращий вибір для тих, хто хоче добре відпочити
14:00
Камери відеоспостереження - тонкощі вибору підхожого рішення
15:57
Як правильно надягати та знімати контактні лінзи?
00:41
США кажуть, що готові разом з Європою довести економіку рф до "повного колапсу"
13:37
Суші — як замінити ресторан, не виходячи з дому
13:33
Брі та камамбер сир з білою пліснявою: в чому його секрет
13:29
Otto - огляд популярного німецького маркетплейса
19:05
Секрети безпечного та результативного лінкбілдингу
11:41
Виразкова хвороба: сучасні методи лікування
11:22
Кіпр: сонячний острів, де відпочинок стає реальністю з турфірмою Turpoisk
19:48
Лазні Київ: де справжній жар і пара
09:59
У Львові затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія Фото новина
12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 26
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
» Всі новини