Закарпатська прокуратура бере під контроль справу з загибеллю байкера

Сьогодні, 21 березня, на 11.00, в прокуратурі Закарпатської області відбудеться брифінг начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ.

Закарпатська прокуратура бере під контроль справу з загибеллю байкера

Тема брифінгу – резонансне ДТП. Про це Закарпаття оналйн повідомили в прес-службі прокуратури в Закарпатській області.

21 березня 2012р.

Теги: ДТП, байкер, прокуратура

Коментарі

Ужгородець. 22.03.2012 / 12:26:49
Байкера понесло з життя те, що пишуть за нього його друзі :- "Пыль дорог и ветра свист".Жалко дівчину , якій він скалічиі судьбу. Повірте , я дівчини і її батька не знаю. На тому місці міг опинитися любий. Адже ці ненормальні байкери заполонити Закарпаття і гоняться як шалені дорогами. Цих "бездєльників -шумахерів " краще вивезти на безлюдний острів, щоб самі себе вбивали.

ххх 21.03.2012 / 21:11:43
Сто процентів, проддажний світ настав і за певну суму кожен чиновник зречеться своєї совісті як ІУДА зрікся ХРИСТА (хоча совісті там уже давно нівкого нема, рахують народ за бидло яким можна маніпулювати, а самі в бидло давно перетворилися, роблять з себе клоунів і думають шо народ дурний, а народ просто дуже терплячий.)

Микола 21.03.2012 / 12:46:39
В Закарпатті стається не одне ДТП і з більш сумними наслідками, але чомусь лише це ДТП назвали резонансним. Туарег виїхав на головну дорогу по якій на шаленій швидкості рухався камікадзе і нібито врізався в туарег (???). З одного боку папа-мажор Ковач, з іншого намалювалась якась кантора захищає інтереси смертників. Аж з Києва ... Правди про дане ДТП не дізнається ніхто і ніколи, зараз менти і прокурори будуть фабрикувати для тих, хто дасть більше бабла.

НОВИНИ: Кримінал

15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
» Всі новини