На об’їзній біля Ужгорода байкер загинув, врізавшись в Volkswagen Touareg (ФОТО)

На об’їзній дорозі біля Ужгорода, прямо на роздоріжжі від мікрорайону Шахта до Ужгородського коньячного заводу трапилася смертельна ДТП – мотоцикл на швидкості врізався в автомобіль Volkswagen Touareg. Про це Закарпаття онлайн повідомив один з читачів.

На об’їзній біля Ужгорода байкер загинув, врізавшись в Volkswagen Touareg (ФОТО)

Бригаді швидкої допомоги, що прибула на місце події, не залишилося нічого іншого, як просто констатувати смерть байкера.

Тіло загиблого лежало на самому роздоріжжі, де, очевидно, і трапилася трагедія. А от мотоцикл без свого власника знаходиться метрів 100 вище по трасі в бік словацького кордону. На Volkswagen Touareg, який став учасником ДТП – вм’ятина на дверцятах. За кермом авто, стверджують очевидці, сиділа жінка.

19 березня 2012р.

Теги: байкер, мотоцикл, Volkswagen Touareg

Коментарі

Цильо 2012-06-03 / 10:44:20
У цюй ситуазіїї нихто не виноватий. Виновата страшна система, і даї, котра захлинаєся у взятках на тулько, шо не хотять даже їздити по вулицях та дивитися за порядком. Гаїшники роблять не на профілактику а лем на бабло. Бо виручку трибало здавати кождий динью\.

123 2012-03-28 / 09:32:43
кого виноватим зробили??? і коли суд??

Байкер 2012-03-25 / 14:04:02
Где хоть одна фотка Таурега ?))) небось уже двери поменяли на нем )

Baiker 2012-03-25 / 14:00:20

Да что тут говорить.... ребята я падал с мотоцикла при скорости 120 км... по сле етого мот пе подлежал ремонту... так его потрепало... а тут 150 и в машину удар ГАИ пусть ********т лохам.... СУКИ мажорки насосали или подарили машины а вот на права не сдавали.

Ak 92 2012-03-23 / 15:52:06

Так я знаю що в минулому році він теж збив людину на смерть!!! І цому ні*** небуло, а все тому що в цій державі все продаеться і все купується, яка держава такі і люди, Депутати суууууууукі, ********, коли вам грошей вистачить!!! А ті хто чмирять байкерів **********... Пацикі на моциках, педекі на мопедиках!!!! Я того хлопця незнаю, але коли тіло лежить так на асфальті то стпє моторошно, на його місці міг бути кожен((( тож поважайте його!!! Вічна йому память...

райсер 2012-03-23 / 15:32:28
ей не должно все сойти с рук!!!если понадобится надо устроить протест!!!

А111 2012-03-22 / 14:32:46
для нее это как кошку переехать дочь пидааара

ЙЦЦ 2012-03-22 / 14:30:58
СЖЕЧЬ ПАРУ ТАКИХ ТУАРЕГОВ И ПЕРЕСТАНУТ ЛЮДИ ТАК ТУПО УМЕРАТЬ

ЙЦЦ 2012-03-22 / 14:29:18
И ЕЕ ПАПИКА ТОЖЕ КОЗЕЛ ПОРЯДОЧЬНЫЙ

ЙЦЦ 2012-03-22 / 14:28:06
ПОДЖЕЧЬ КОРОВУ!

Невідомий 2012-03-22 / 14:18:21
якби вона вміла дивитися по сторонам то такого б не сталося!!!!цей хлопець мені дуже відомий він вмів їздити!!!хай він трошки перевищив швидкість про те це не зчачить що з неї потрібно зняти провину!!!хто по ТРАСІ їде менше ніж 90????він їхав по головній а вона виїжджала!!!чрму її не зупинив знак СТОП????просто вона хотіла проскочити але не розрахувала!це коштувало йому життя!його вже не повернути((((((

АК 92 2012-03-22 / 13:31:10
Так ви подивіться, життя на митику це дуже круто цо свобода, а він зараз лежить там((( сука, страшнішого немає!!!

АК 92 2012-03-22 / 13:27:32

Байкери рулять!!! А от за ту дівчину я чув багато((( вбивати таких мажорів треба!!! Наскільки я знаю вона вина((( треба просто ростріляти і все !!! Всі хто на залізних конях РУЛЯТЬ!!! най акуратніші водії це байкери і далекобійники такщо негоніть ****** на них, *******8!!!

ANS 2012-03-21 / 15:33:04
Так, мото навіть не перекинувся, просто проїхав на одному боку.
Я на 35 від п’яного гандона кувиркався разом з конем. А тут 150 (!) І мот акуратно лежить
Що й казати. Аргументи ДАІшників розраховані на безмізких баранів

321 2012-03-20 / 20:39:27
Тормозного пути у мотоцикла нет. Как определили скорость мотоцикла 150 км\час?
Свидетели сказали? А почему не 90км\час? Почему не 260км\час?
Кто сказал 150 км\час? Сержант-радар в кустах нужду справлял?
Это написано для смягчения вины убийцы. Жертва как всегда сама все нарушила и погибла от рук регионов. Ё баные санитары леса, ехал чувак на мотоцикле, поперек дороги, со второстепенной вываливает хозяин жизни на тауреге и убивает мотоциклиста.
Всё, жертва не такая. Жертва слушала рок-н ролл. Жертва купалась голой с девками в реке. Жертва ездила по дороге и препятствовала проезду регионов.
Закон для нас, а для них его нет.

вот 2012-03-20 / 20:30:32
Куйня это всё ребята, уже сразу пошёл отмаз шлёдры которая была за рулём авто!!!
Но судите сами, откуда взялась фиксация скорости 150 км в час, шо гайцы радарами
зафиксировали, или стрелка спидометра заклинила на 150 км.????
дальше у меня свояк разбился, правда не насмерть слава богу, кстати тоже на
Кавасаки, из за не убранной боковой подножки, успел разогнаться до 70 км.
но куски споллера по всей дороге разлетелись! А тут типа целых 150 км. в час и
мотык на фото целёханький лежит, от как это объяснить???

повтор 2012-03-20 / 20:24:55
И у меня возник такой же вопрос,если нет тормозного пути,то кто и как измерил,всвесил,посчитал скорость мотоциклиста.А то здесь специалисты утверждающие,что неустановленое превышение скорости оправдывает установленое нарушение ПДД с летальным исходом.
Вот и верь потом ГАИ и совсем безкорысным комментаторщикам

123 2012-03-20 / 20:23:34
На сколько можно судить по фото, то при отсутствии тормозного пути на скорости 150 км мото как то замечательно сохранилось. После кувыркания на более "демократичной" скорости мотоциклы после аварии выглядят как помятая пачка сигарет. А этот имеет великолепный вид, даже зеркало не пострадало.

рокер 2012-03-20 / 20:22:26
Нема гальмівного шляху! Як вони визначили швидкість байкера? Можливо це припущення на користь мажорки, аби їй була пом'якшуюча обставина?

Наташа 2012-03-20 / 19:22:13
бля шо ви зараз гоните...шо вам спати не дають і так далі...
тут людина померла...із-за всяких таких шмар які толково їздити не знають, ні правил нічого... думає тим шо вона заплатила ментам отмажеться від цього... ну если він чуть і переборщив з скоростю, думаю хто катається на мотоцикли це пойме!!!
Одне всіх мотоциклістів прошу їздіть акуратніше...тіки сезон начався а тут вже таке...це просто ужас...
Сірьожка...ПОМНИМ...ЛЮБИМ...І СКОРБИМ..."Земля тобі пухом"=((

НОВИНИ: Кримінал

17:19
На Закарпатті затримали мешканця Кіровоградщини, який вербував дівчат для будинків розпусти в Словаччині
12:22
/ 13
На митниці на Закарпатті у мікроавтобусі, що їхав з Італії, знайшли близько пів тонни м'ясних виробів і сиру
10:09
/ 3
У фігуранта "наркопроваджень" із Тячева під час обшуку знову знайшли наркотики
18:28
/ 1
На Тячівщині погоджено підозру двом підприємцям, які заволоділи понад 300 тис грн виділених на ремонт місцевих доріг
13:16
/ 1
На Берегівщині взято під варту підозрюваного в крадіжці автівки, квадроцикла та мотоцикла
13:05
В Ужгороді погоджено підозру серійному крадію та грабіжнику зі Львівщини
12:05
Одна з сільських рад Виноградівщини завдала збитків місцевому бюджету на 3,8 млн грн
11:29
/ 2
На Закарпатті затримали 4-х нелегалів із Таджикистану та двох чоловіків, що збиралися їх переправити через кордон
02:32
Ужгородцеві не дали зайти у приміщення суду з електрошокером та двома ножами
17:41
/ 7
Заступнику керівника Перечинського відділення поліції, затриманому на хабарі, затверджено обвинувальний акт
17:37
/ 7
За "дипломатичну контрабанду" консула Ігнатка на Закарпатті порушено два кримінальні провадження
13:52
/ 5
На Закарпатті затримали "водолазів" у мокрих гідрокостюмах, що переправляли Тисою сигарети до Румунії
13:10
/ 2
На Іршавщині ще троє членів ДВК визнали свою вину у незаконній видачі бюлетенів для голосування
13:06
/ 19
На Закарпатті затримали оперуповноваженого контррозвідки СБУ за вимагання хабара за безперешкодний перетин кордону
10:59
На Рахівщині "п'яний" Fоrd з'їхав у кювет, а зупинений у Берегові водій під наркотиками чинив опір поліції
09:56
/ 4
На Закарпатті у вантажному поїзді, що прямував до Угорщини, відкопали з-під руди 2 тис пачок сигарет
00:16
/ 7
Прикордонники офіційно повідомили про виявлення сигаретної контрабанди в авто почесного консула Ігнатка
23:26
/ 74
На закарпатській митниці затримали на контрабанді сигарет скандального дипломата Ігнатка
16:42
/ 1
У Виноградові 79-річний чоловік під час п'яної сварки до смерті побив 83-річного товариша по чарці