Реклама B3

На Закарпатті вчергове відбудеться благодійна акція «Серце до серця»

Уже всьоме в Україні проходитиме Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Цьогоріч волонтери знову збиратимуть кошти на допомогу дітям хворим на цукровий діабет.

На  Закарпатті вчергове відбудеться благодійна акція «Серце до серця»

Сьогодні дав "стартовий свисток" підготовці проведення акції в Ужгороді голова наглядової ради фонду "Серце до серця" . «Цією акцією ми продовжуємо нашу благородну справу з надання допомоги хворим дітям, - зазначив голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця» Єжи Конік. Ми ставимо собі за мету не тільки зібрати кошти на необхідне обладнання, але й розвинути дитячий та молодіжний рух в Україні. Патріотизм, співчуття, безкорисливість, взаємодопомога та взаємопідтримка – ось основні якості які здобуває молодь беручи участь у наших акціях.  Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі ендокринології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі інсулінових помп (кожна одиниця купуватиметься разом з пакетом послуг даної фірми, таких як навчання персоналу, встановлення, технічне обслуговування тощо і, якщо це потрібно, з розхідними матеріалами на рік). Інсулінові помпи передаватимуться дітям, хворим на цукровий діабет, у порядку, визначеному Лікарською Радою. Торік ми витратили кошти на придбання 140 інсулінових помп для дітей хворих на цукровий діабет, - зазначив Єжи Конік.

За словами організаторів, акція "Серце до серця" стартує в Ужгороді  та Закарпатській області 16 квітня.

- Під час акції відбудеться багато різноманітних заходів культурно-розважального спрямування, - завважив  координатор проведення акції у Закарпатській області Микола Щадей. - У рамках цих заходів проходитиме збір коштів. Фінальна ж частина пройде 6 травня, коли волонтери вийдуть зі скриньками на вулиці міста. Традиційно кожен благодійник, що кине кошти до скриньки, отримає, як подяку, символічну наклейку-сердечко. Окрім збору коштів під час проведення різних заходів скриньки для збору коштів будуть встановлені у навчальних закладах, закладах культури, охорони здоров'я, бібліотеках, магазинах та супермаркетах.

Завдяки проведенню цієї акції минулоріч десятеро маленьких закарпатців отримали інсулінові помпи, - зазначила обласний дитячий ендокринолог Таісія Горват. Інсулінові помпи – пристрій для введення гормону інсуліну в постійному режимі, що також відомий як терапія безперервного підшкірного введення інсуліну. Інсулінові помпи є альтернативою багаторазовим  щоденним ін’єкціям інсуліну шприцами. Нині в Закарпатській області 194 дитини хворі на цукровий діабет. Як правило ця хвороба виявляється у віці 6-10 років. Окрім спадковості одним із визначальних факторів ризику є стресові ситуації.

За результатами проведення благодійної акції минулоріч в області було зібрано  375 815,44 грн., що стало третім показником серед інших областей в Україні (у 2010 році – 250 тис. грн.)

15 березня 2012р.

Теги: Серце до серця, благодійна

Реклама B4

Коментарі

Леонід 29.03.2012 / 19:02:00
Наскільки мені відомо з офіційних документів фонду, то 11 травня 2011 року Єжи Конік склав свої повноваження, так само як Правління фонду, а стосовно підтримки державних структур, то сьогодні у ЗМІ розповсюджено лист Державної служби молоді та спорту України від 28.03.2012 року №2/1963 щодо не підтримки акції фонду 2012 року. Такий самий лист готує і Міністерство внутрішніх справ України, а також звернення до Генеральної прокуратури про незаконне розміщення офіційної підтримки держструктур на друкованій продукції фонду. Так мені сьогодні повідомили))))

Андрій 19.03.2012 / 14:09:26
по-перше, Єжи Конік не є головою наглядової ради ВБФ "Серце до серця" вже з травня 2011 року. Головою Наглядової ради є один із засновників Геннадій Черніков, по-друге із-за своєї "відкритої" та "прозорої" діяльності у 2011 році, акцію 2012 року НЕ ПІДТРИМАЛИ ні Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, ні Міністерство внутрішніх справ, ні Державна служба молоді та спорту, ні Державний комітет телебачення та радіомовлення, ні Міністерство культури. Отож друзі, на жаль фонд просто вже не є дієздатним для проведення акції у 2012 році.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
14:37
/ 1
Троє підлітків постраждали внаслідок зіткнення мотоциклів на Рахівщині
13:49
В Ужгороді проведуть благодійну фотосесію «Фото патріота»
13:04
/ 1
На Берегівщині затримали чоловіка, який їздив селом із бойовим автоматом Фото новина
11:40
В Ужгороді на вулиці Другетів ускладнений рух через аварійні роботи
11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
» Всі новини