Попередження від Водоканалу отримали залізничники й Коритнянська сільрада

Попередження про обмеження водопостачання отримала й Коритнянська сільрада Відключення води злісним боржникам триває. Йдеться наразі винятково про юридичні особи. Так, у четвер водопостачання відімкнули гуртожитку на вул. Бородіна, 14 та в будівлях обласного військкомату і піхотного полку на вул. Другетів (як уже повідомлялося раніше, державний бюджет за об’єкти військових боргує Водоканалу Ужгорода понад 200 тисяч гривень).

Попередження від Водоканалу отримали залізничники й Коритнянська сільрада

Водночас водопостачання відновили у трьох відімкнених днями кооперативних будинках (в Університетському провулку та на вулиці Капушанській): правління терміново знайшли можливість розрахуватися за послуги. Це доречно зробити й у інших житлових кооперативах, серед яких чимало боржників: кілька вже отримали останні попередження. Про це Закарпаття онланй повідомили в прес-службі Ужгородської міськради.

Також Водоканал спрямував попередження залізничникам – боргують за обслуговування відомчого житла. Попередження про обмеження водопостачання дістала й Коритнянська сільрада – нагадуємо, що загальний борг сіл цього куща, які живляться водою від міської інфраструктури, перевищив 4 мільйони гривень.
Наступного тижня служби візьмуться за приватний сектор.

У Водоканалі наголошують: вимкнень водопостачання та каналізації уникнути уже просто – слід розрахуватися з боргами чи принаймні прийти в установу для з'ясування справ та, можливо, укладання договору про реструктуризацію боргу. Прес-служба Ужгородської міської ради акцентує: такі рішучі дії щодо вимкнення неплатників викликані, зокрема, тим, що "Закарпаттяобленерго", вимагаючи від Водоканалу 100-відсоткового розрахунку за електроенергію, попереджує про відімкнення об’єктів комунального підприємства від електрики.

Водночас для Водоканалу, якому споживачі завинили близько 18 мільйонів гривень, єдиним способом знайти можливість розрахунку з енергетиками є отримання коштів за свої послуги вповні, й стягнення боргів.

Чи вдаватиметься Водоканал до оприлюднення прізвищ злісних боржників (а серед тих, хто завинив десятки тисяч гривень є імена доволі відомих і заможних осіб краю) – наразі невідомо.

15 березня 2012р.

Теги: Водоканал, відключення, вода

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини