Генплан Ужгорода буде готовий протягом місяця

«Питання вивісок на сьогодні не є найважливішим і навіть не одним із найбільш важливих взагалі у проблемах архітектури і роботі міського управління архітектури і містобудування», – повідомив сьогодні на прес-конференції начальник управління Олександр Шеба.

Генплан Ужгорода буде готовий протягом місяця

І, хоча перша частина зустрічі із журналістами стосувалась якраз нових правил щодо встановлення і оформлення вивісок в Ужгороді (які вступають в силу вже 1 квітня), мова йшла і про інші нагальні питання забудови і реконструкції обласного центру.

Зокрема, торкнувся Олександр Шеба і питання генплану Ужгорода, котрий, за його словами, все ще у процесі розробки: «Загалом проект генплану вже готовий, наразі знаходиться по різних інстанціях на експертизі. Багато є проблем, причому досить серйозних, які гальмують винесення рішення про затвердження генплану. Передовсім по кварталу Західному, який знаходиться на територіях, що затоплюються паводками. І при аеродромна територія, питання Нацбанку вже майже вирішено про його перенесення з площі Народної на інше місце. Є досить серйозні проблеми про розширення кладовищ».

Наразі усі питання враховуються, в генплан вносяться відповідні зміни і вже протягом місяця він має набути вже остаточного вигляду.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

14 березня 2012р.

Теги: генплан, Ужгород, Шеба, вивіски

Коментарі

Адмін 28.02.2013 / 16:50:41
На сайті Ужгородської міськради

2131 28.02.2013 / 16:07:38
Де можна побачити цей план???? Невже важко дати посилання?

Ужгород 14.03.2012 / 18:27:20
Шеба, шо ти розказуєш? Вже документально (офіційно) Києвом визначено приаеродромну територію, і вона становить 50 кілометрів навколо аеропорту (територія маневрування повітряних суден)

НОВИНИ: Соціо

02:20
/ 2
Проти журналістки-розслідувачки із Закарпаття, яка пише про вітряки у горах, знову публікують замовні статті
23:30
/ 2
ДЕІ відмовляється надати акт перевірки законності будівництва на полонині Руна, – УПГ
13:53
/ 1
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 5
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
» Всі новини