На Закарпатті борги по зарплаті сягають понад 14 млн грн

Така інформація прозвучала сьогодні, у вівторок, 13 березня, на селекторній нараді з питань погашення заборгованості із виплат заробітної плати та легалізації трудових ресурсів в Закарпатській області, що відбулася в Закарпатській ОДА.

На Закарпатті борги по зарплаті сягають понад 14 млн грн

За інформацією райдержадміністрацій та міськвиконкомів станом на 1 березня загальна сума боргу становила 14 мільйонів 106 тисяч гривень. Таким чином упродовж лютого заборгованість зменшилася на 195,5 тисяч гривень. Зменшення боргу порівняно з 1 лютого 2012 року відбулося у 8-ми адміністративно-територіальних одиницях області, найбільше зменшення зафіксовано у Мукачеві та Ужгороді.  Допустили зростання боргу 7 адміністративно-територіальних одиниць, зокрема, Тячівський,  Берегівський  та Міжгірський райони.

Проблемним питанням залишається заборгованість із виплати  заробітної плати працівникам підприємств державної форми власності, що знаходяться у сфері впливу міністерств та ТОВ „Закарпатполіметали”, підпорядкованому Державній акціонерній компанії «Укрполіметали». Якщо станом на 1 лютого 2012 року загальний обсяг  боргу працівникам галузей економіки області становив 14,3 мільйонів гривень, то борг вищезазначених підприємств – 9,8 мільйонів (68,6 % обсягу всієї заборгованої заробітної плати).

З питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості  населення у лютому робочими групами районних адміністрацій, міськвиконкомів здійснено 364 перевірки суб’єктів господарської діяльності. Як результат - виявлено 181 особу, що працювали без оформлення трудових відносин. Укладено та зареєстровано у центрах зайнятості трудові договори  із 167-ма  працівниками, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської  ОДА.

13 березня 2012р.

Теги: зарплата, заробітна плата, заборгованість

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини