У Берегові через сказ влаштували шокуюче полювання на собак (ВІДЕО)

У закарпатському Берегові почався масовий відлов бродячих собак. Ці заходи здійснюються згідно з програмою і розпорядженням міської ради в рамках боротьби із розповсюдження сказу серед тварин.

У Берегові через сказ влаштували шокуюче полювання на собак (ВІДЕО)

Однак відлов здійснюється серед білого дня – наприклад, у понеділок, 12 березня його розпочали під час обідньої перерви, близько 13-ї години за київським часом.

Здійснювала його за допомоги дротяних петель бригада місцевих ромів, в основному підлітки. Таке «полювання» на тварин відбувалося просто на очах у перехожих, а також дітей, які прямували зі школи додому.

12 березня 2012р.

Теги: сказ, собаки

Коментарі

Евгенія 2012-04-02 / 09:27:03
В цьому винні і дуже "гуманні" старі бабки, які постійно підкормлюють хлібом, жаліють таких песиків. А ті песики то не "розуміють". В нашій вулиці таких бабок купа, минулого року зграя таких хороших песиків згризли малу дитину, яка вибігла на вулицю, а ті бабки ще й сміялися, мовляв, дитина сама винна, бо не знає гратися з песиками. А дитина вибігла на вулицю, на неї кинулися 3 собак, згризли насмерть і ні одна з тих добрих і гуманних бабок не відігнала палицею тих псів.

roman 2012-03-16 / 20:03:30
циганів теж багато вечорами..в нас в селі теж було багано циганів приїзджих,поки декількох не зарубали всім селом..тепер і циганів нема і спокійно гуляти вечером))

Богдан 2012-03-15 / 15:11:22
Безпритульних собак не повинно бути.Притулки для собак це утопія.Любий "захисник" бідних песиків перестане таким бути після того як його покусає на вулиці такий собі милий і бідний песик.В Ужгороді в спальних районах уже небезпечно вечорами ходити.Собаки збираються у зграї і ведуть себе агресивно.Потрібно любителям собачок якось погуляти там...

Пішта 2012-03-13 / 22:31:12
Постріляти циган із псами з одного кулемета, потом на мило.

Хуст 2012-03-13 / 20:23:46
І тепер після видалення коментарю - Ви говорите, що в нас ДЕМОКРАТІЯ

Хуст 2012-03-13 / 15:58:19

Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін

roman 2012-03-13 / 14:55:06
я б так з циганами теж поступив...їх набагато більше....

ЛУЧ 2012-03-13 / 09:51:03
ВОТ ДЕ...ЛИ...А ШО ЦЕ ВОНИ ЩЕНЯТ МАЛЕНЬКИХ ЛОВЛЯТЬ ?)) ХАЙ ІДУТЬ ДОРОСЛИХ, ХВОРИХ, КЛІЩАВИХ ВИЛОВЛЮЮТЬ

Захисник Собачок 2012-03-13 / 08:47:12
До Гоги
Які бездомні? Вони теж різні. Але більшість із них мають руки, ноги. Тобто працювати зможуть. Хоча б поля перекопувати.
А, що може та маленька собачка?
Ви розумієте шановний, що були виділенні кошти на притулок, а його нема. Зате у Бергові чудо стадіон і команда на утримання, якої кожен рік уходить до п"яти мілліонів гривень.

А якщо зробити приют для бездомних, як ви говорите, то ж знову туди підуть лише цигани зі всією своєю челяддю.

vovan 2012-03-12 / 23:55:46
это точно что цыгани много себе позволяют!!!!плодятся на пьяную голову,а потом государство виновато,что они не могут себя прокормить.!!!!!

Гога 2012-03-12 / 22:31:18
Дожились,в первую очередь думаем про приют для собак ,а не для бездомных граждан Украины,

Захисник Собачок 2012-03-12 / 21:59:46
Тупий Гайдош і вся його компашка. Притулок треба було відкривати, а не машини собі купляти. Триста тисяч гривень було перераховано в минулому році. Де вони?
Нехай своїх дітей травить, а не собак.
А цигани також молодці найбільших собак знайшли у центрі. Але я вам скажу, що в Берегові більше шкоди від самих циганів, ніж від псів.
Раз за тисячу років у Берегові зявився скажений пес і це вже "катастрофа". А те, що цигани кожен рік з туберкульозом і СНІДом розгулюють центром це нормально. А так я забув Гайдош теж наполовину циган

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:20
На Тячівщині та на Іршавщині горіли житлові будинки
10:18
На Рахівщині шукали туриста з Одеси, що відійшов від групи та заблукав
10:16
Із Тиси на Виноградівщині виловили тіло жінки
09:42
У Мукачеві гасили пожежу у будівлі "Нової пошти"
09:37
В Ужгороді кабріолет Renault зіткнувся з Opel
17:42
/ 4
У Ясінях через захаращеність водовідвідних канав під час зливи затопило будинок і магазин
12:18
На Закарпатті біля озера Геришаска відшукали туриста з Одеси
02:23
В Ужгороді скутерист врізався в "Опель"
10:02
На Рахівщині гасили пожежу у вантажівці, що загорілася під час руху
13:14
На Рахівщині від знищення вогнем врятували будинок пенсіонерки
11:12
2 надвірні споруди та житловий будинок горіли на Закарпатті впродовж доби
11:10
Тіло рибалки, що потонув на Виноградівщині, наступного дня вниз за течією знайшли місцеві мешканці
07:50
В Ужгороді жорстко зіткнулися "Шевроле" і електромобіль таксі
07:35
ФОТОФАКТ. На Виноградівщині авто, що вилетіло в кювет, діставали краном
17:01
ФОТОФАКТ. На Ужгородщині авто перекинулося з дороги в кювет
10:39
В Ужгороді горіла квартира
10:38
У Мукачеві з Латориці витягли труп
10:37
На Виноградівщині шукають тіло рибалки, що потонув у Тисі
10:23
У Велятині, на Хустщині "Нива" зіткнулася з деревом, 86-річний водій та пасажир загинули на місці
09:06
На Перечинщині горів "Фольксваген"
09:04
Унаслідок ДТП на Берегівщині травмованого водія довелося деблокувати з авто
11:01
У Тячеві нетверезий водій, зачепивши припарковане на узбіччі авто, сам повідомив про вчинене ДТП у поліцію
09:57
За пів дня рятувальники тричі виїжджали на місця падіння дерев на Закарпатті
09:55
На Закарпатті впродовж доби горіли житловий будинок, сушильна камера та гараж
15:52
/ 7
В Ужгороді вчергове "замінували" всі держустанови, медзаклади та дитсадки
» Всі новини