У Києві пройде акція на захист карпатських річок від забудови (ДОПОВНЕНО)

14 березня 2012 року об 11:30 у Києві у сквері на розі вулиць Прорізної і Пушкінської розпочнеться брифінг, нон-стоп інтерв'ю та флеш-моб, присвячені захисту карпатських річок від забудови малими ГЕС.

У Києві пройде акція на захист карпатських річок від забудови (ДОПОВНЕНО)

Заходи 14 березня є початком міжнародної безстрокової акції «Врятуємо Карпати від забудови малими ГЕС». Спорудження запланованих владою 550 малих ГЕС у Карпатах, на думку вітчизняних науковців та екологів, є величезною загрозою, що принесе загибель багатьом рідкісним видам карпатських рослин і тварин (передусім – риб). Цей недолугий і ніяким чином не погоджений з громадськістю проект знищить гірські краєвиди і назавжди підірве неповторну туристичну привабливість всього карпатського регіону. Попри масові протести горян та стурбованість суспільно-активних екологів, проект будівництва 550 малих ГЕС вперто проштовхується на високому адміністративному рівні. У соцмережах його вже охрестили «Екологічною проблемою №1 в Україні»

11:30 – Брифінг та Нон-Стоп-Інтерв’ю на фоні гірських байдарок, карпатських трембіт і фотографій будівництва малих ГЕС у Карпатах. У сквері на розі вулиць Прорізної і Пушкінської. Учасники – експерти з питань екології, юриспруденції та громадського права, досвідчені туристи та мандрівники Карпатами, представники міжнародних рухів та організацій: «NABAT-2020», «Greenpeace», «Clean up», «350», «CARE», «Let’s do it», представники ООН та Комісії у справах ЮНЕСКО в Україні, знані артисти, спортсмени, письменники.

12.00 – Артмоб (театралізована мобілізація). Поруч з Міненерго на розі вулиць Прорізної та Хрещатика.

Під час дійства присутні зможуть: самотужки переконатись, чи можна плавати на байдарках там, де більше немає річки, послухати виступ небайдужих фолк-гуртів, спробувати пограти на справжній карпатській трембіті, а також підписатися під Міжнародною Декларацією Всесвітнього руху «EKO-KULTURA» та Маніфестом «Проти забудови Карпат малими ГЕС».

Інфо-підтримка: Інформагенція «INTERKULTURO», Медіа-рух «Чисті Канали», Резонансна Агенція «RА».

Орг.рівень: міжнародний - Всесвітній рух «EKO-KULTURA», національний – «НЕЦУ» Олексій Василюк.

Одночасно акції пройдуть у Львові, Ужгороді, Верховині, Тернополі та в інших містах України.

Акредитація ЗМІ: 093-035 65 07. Довідки: 097-100 04 73

НК IНТЕРКУЛЬТУРА
 

12 березня 2012р.

Теги: річки, ГЕС, мітинг

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

09:41
В Ужгороді встановили сучасний туристичний інфобокс Фото новина
09:07
Закарпатець Роман Козак представляє Україну на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
21:32
У четвер у Рахові представлять книжку і фільм про Героя України Олега Куцина
18:22
/ 4
На Рахівщині третю добу шукають 34-річного чоловіка, який зник поблизу Ясіні
17:18
/ 3
Турист із Києва травмувався біля озера Ворожеска на Рахівщині Фото новина
17:12
В Ужгороді у четвер прощатимуться з полеглим Володимиром Жупіком Фото новина
13:18
На Говерлі рятувальники допомогли туристу, який травмував руку та ногу Фото новина
10:24
У Перечині попрощаються із військовослужбовцем Іваном Куштаном Фото новина
09:12
У Малій Розтоці на Хустщині попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Іваном Бричем Фото новина
17:01
На Закарпатті масштабна пожежа сонячних панелей ледь не знищила господарство з худобою Фото новина
14:59
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія Peugeot Фото новина
14:08
/ 1
У Мукачеві 18-річний хлопець пограбував магазин Фото новина
11:16
На Закарпатті знайшли 15-річного хлопця, який зник у лісі Фото новина
09:13
На Закарпатті розшукують неповнолітнього, який загубився в лісі Фото новина
00:56
У Плоскому Потоці Полянської громади попрощаються з Василем Ийдером, що поліг ще в 2023-му під Бахмутом Фото новина
00:34
На війні з росією поліг Василь Михальчич з Красної на Тячівщині Фото новина
16:53
На Мукачівщині попрощаються із полеглим Захисником України Василем Фізером Фото новина
15:41
/ 1
Уперше на Закарпатті кардіохірурги самостійно виконали надскладну операцію Бентала Фото новина
11:04
На Петросі врятували туриста, який травмувався під час походу Фото новина
11:00
У Мукачеві сталася ДТП за участю мотоцикла та легкового автомобіля Фото новина
10:10
В Ужгороді на одній із вулиць тимчасово ускладнений рух через ремонт водогону
18:36
/ 1
В Ужгороді патрульні затримали водія, який перевищив норму алкоголю більш ніж у 11 разів Фото новина
12:10
На війні з рф загинув 30-річний Герой із Чинадійова на Мукачівщині Василь Дзямко Фото новина
22:47
/ 4
Європарламент у своїй резолюції розкритикував побудову вітряків на високогір’ї Карпат
15:17
/ 2
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
» Всі новини