Як передає Газета.Ru, у документі, що потрапив у розпорядження газети, йдеться, що носіння хрестиків не є обов'язковою вимогою до віруючих християн, у зв'язку з чим роботодавці можуть заборонити їх використання своїм працівникам. Крім того, роботодавці можуть звільняти працівників, які наполягатимуть на своєму праві носити хрестик.
Заява уряду з'явилася на тлі судового процесу, в якому стюардеса British Airways Надя Евейда і медсестра Ширлі Чаплін намагаються довести факти дискримінації з боку своїх роботодавців, які заборонили їм носити хрестик у робочий час. Жінки мають намір звернутися до Європейського суду з прав людини.
Як зазначає видання, право християн на носіння хрестика на роботі захищене 9-ю статтею Європейської конвенції з прав людини, де сказано про загальне право на свободу думки, совісті і релігії.
Рішення уряду викликало запеклу критику з боку відомих представників церкви. Серед інших, документ засудив лорд Кері, колишній архієпископ Кентерберійський, на думку якого, рішення є черговим прикладом тиску на християн.
Вівчар 2012-03-14 / 20:18:14
Цікаво, чи забороняли там носити монгедовід
жовтенятко 2012-03-14 / 11:33:26
А зірочки жовтенятам можна носити ?
Пан Баклажан 2012-03-12 / 17:55:41
Права людини вже не поширюються на великі верстви населення.
Спочатку в правах були вражені курці. Ніхто не став на їхній захист, усі радо підтримували антитютюнову деспотію. А це був експерімент з позбавлення прав великої групи людей.
Заборона на публічну демонстрацію релігійності почалася нібито задля захисту прав жінок (заборона муслімського хіджабу), але було одразу зрозуміло, що невдовзі для симетрії заборонять і хрести.
Такі групи, як "білий гетеросексуальний чоловік" - в числі найвразливіших і безправних.
Процес пішов і розвиватиметься...