На Закарпатті затримали 6 рибалок-браконьєрів

У лютому, не дивлячись на початок проведення реорганізації ГУ Закарпатдержрибоохорони, рибоохоронна робота проводилась за попередньо розробленим планом і в основному була направлена на боротьбу із незаконним рибальством в місцях зимівлі риби та недопущені фактів явищ задухи риби у зв'язку із суцільним сковуванням водойм кригою.

На Закарпатті затримали 6 рибалок-браконьєрів

В ході проведених рейдів та під час повсякденної рибоохоронної роботи інспекторським складом викрито 126 порушень, із яких 9 випадків грубе порушення правил рибальства.

На 6 чоловік затриманих за браконьєрство, враховуючи значні суми завданих збитків( загальна сума збитків 20 066,87 грн.) та застосування засобів лову шляхом масового знищення (електровудка) зібрані матеріали направлено в прокуратуру області для порушення кримінальних справ за ст..249 ККУ. На решту порушників у 106 випадках накладено 4 485 грн. штрафу. За попердньо накладені штрафи в бюджет країни сплачено 9 401 грн. і стягнуто 1 410 грн. за збитки

Також було вилучено 20 заборонених засобів (серед яких 1 "електровудка"), 1 човен "романтика", 1 автомашина "УАЗ" та 5 кг. риби, - повідомили Закарпаття онлайн в Закарпатдержрибоохороні. 
 

05 березня 2012р.

Теги: рибалка, інспектор, браконьєри

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

14:40
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
» Всі новини