На колегії в ОДА підсумували соціально-економічний розвиток Закарпаття

У вівторок, 28 лютого, під головування очільника Закарпаття Олександра Ледиди відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації.

На колегії в ОДА підсумували соціально-економічний розвиток Закарпаття

У засіданні взяли участь перший заступник керівника краю Іван Бушко, заступники – Володимир Гоблик, Іван Качур, Володимир Приходько, керівники обласних управлінь та районів, а також голова облради Іван Балога.

За попередніми даними, область посіла в загальнодержавній оцінці результатів діяльності регіонів України загальне 9 місце серед 27 областей і міст держави (проти 18-го - у січні-вересні 2011 року та 15-го – за підсумками 2010 року).

Як повідомив заступник начальника головного управління економіки обласної адміністрації Василь Папп, у загальнообласному рейтингу значно покращили загальну рейтингову оцінку у 2011 році міста Ужгород (із 17 у 2010-му – на 3 місце), Мукачево (із 18 на 5 місце), Хуст (із 15 на 8 місце), Берегово (із 10 на 6 місце) та Великоберезнянський район (із 9 на 4 місце). Водночас, значне погіршення - у Тячівському (із 8 на 16 місце), Ужгородському (із 4 на 12 місце), Хустському (із 12 на 18 місце) та Іршавському (із 7 на 13 місце) районах.

Індекс виробництва промислової продукції області у порівнянні з попереднім роком становить 101,8 відсотка. Скорочення виробництва проти минулорічного періоду спостерігалося у металургійному виробництві, машинобудуванні, целюлозно-паперовому виробництві та видавничій діяльності, легкій промисловості. Загальне виробництво валової продукції сільського господарства в усіх категоріях господарств за 2011р. збільшилося порівняно з 2010 роком на 6 %, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – на 31,8%, а у господарствах населення – на 4,9%.

За інформацією начальника головного фінансового управління Петра Лазаря, упродовж 2011 року до бюджетів усіх рівнів Закарпатської області надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) у сумі 3 200,2 млн. грн. Це на 22,4% більше показників минулого року.

 Разом з тим, виконання планових показників доходів загального фонду на 2011 рік забезпечили 9 із 19 зведених місцевих бюджетів області. Не виконали затверджені місцевими радами на 2011 рік показники міста Ужгород (93,6%), Мукачево (94,0%), Хуст (89,9%), а також кілька районів краю.

За 2011 рік зовнішньоторговельний обіг товарів і послуг склав 3505,7 млн. дол. США, що на 35,2% більше, ніж у 2010 році. При цьому експорт збільшився на 21,6%, імпорт – на 47,0%. За 2011 рік в економіку області було вкладено 30,4 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій, що на 12,6 млн. дол. США, або  в 1,7 рази більше, ніж у попередній рік, - повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

    
 

28 лютого 2012р.

Теги: економіка, колегія, ОДА

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:00
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини