Завтра студенти та викладачі УжНУ мітингуватимуть біля ОДА

Завтра, 28 лютого, о 14.30, на площі Народній відбудеться мітинг студентів та викладачів УжНУ в підтримку свого навчального закладу.

Завтра студенти та викладачі УжНУ мітингуватимуть біля ОДА

Приводом до нього стали численні порушення під час останньої міністерської перевірки та поширення чуток про можливу "реогранізацію" вишів Закарпаття в один навчальний заклад. Як повідомила голова профкому студентів УжНУ Андріана Завадяк, студенти та викладачі вимагатимуть відставки міністра освіти Дмитра Табачника та його першого заступника Євгена Суліми.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Сливка повідомив, що на розширеному засіданні Вченої ради було вирішено просити офіційної підтримки у голови облради Івана Балоги та "губернатора" краю Олександра Ледиди. Керівництво вузу також надіслало їм офіційні запрошення на засідання трудового колективу, яке відбудеться завтра, о 15.00, на економічному факультеті УжНУ. Від очільників краю чекають висвітлення їхньої позиції у цій ситуації.

Що цікаво, саме під час роботи цієї шокуючої міністерської перевірки Ужгородський національний університет отримав Диплом "за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу, національної системи освіти України" за результатами XV Ювілейної Міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2012", що проходила в Києві з 15 по 17 лютого. Першим підписом у цій нагороді, як не дивно, є підпис Дмитра Табачника.

Максим Молнар, для Закарпаття онлайн

27 лютого 2012р.

Теги: студент, УжНУ, мітинг

Коментарі

ФІЗИК 01.03.2012 / 01:32:24
Слухай УжНУ ти случайно не ректор... і нік відповідний))))) запустив ужну тепер відгрібай... я сам з УжНУ і живу в общазі... я прикрасно знаю всю ситуацію... ужну не відповідає рівню університету...так якась бурса))) Аспірант має рацію...90% ДИПЛОМІВ ЛИПА...гроші які виділя. міністерство йде не за призначенням... максимум доходить до соловйова...який навіть тараканів не може потруїти... це просто бардак... де в україні дають взятки по 500 у е ... тільки в ужну в зак ду 450 грн... а знання одинакові... я впевнений що перевірка ще багато не побачила...що тут говорити.. я б дав ужну срок 1 рік... якщо не стане нормальнив універом.. закрити на...й... замітьте я студент ужну просто набридло що людина, яка важкочитає, або мадяри без знання мови мають дипломи..Ганьба УжНУ(((((((((((((((

УжНУ 28.02.2012 / 14:09:10
Ну звичайно: Ващук і ващуЩенята мріяли би, якби студенти УжНУ сиділи би на гузицях і дали би їх проковтути єдиний (бо хіба УжДІІЕП - це університет?) університет Закарпаття.

Правда 28.02.2012 / 13:42:33
Дійсно, а чому б Балога їх не підтримував? Він че до цього руку доклав , він хоче усі вузи об"єднати для себе, щоб другу маріонетку ректором покласти

Правда 28.02.2012 / 13:39:03
Очень хорошо спланированная акция протеста," БРАВО " , ректору и деканам - хорошо поработали, а студенты ужну - как щенята слепые, что им говорят, то и делают................

Сарказм 28.02.2012 / 13:21:18
Плохому танцору и я…ца мешают! Прежде чем винить других, обратите внимание на себя

УжНУ 28.02.2012 / 10:52:39
Винні такі, як ви, які допомагають ващукам з табачниками робити з України схему по викачуванню грошей.

До УжНУ 28.02.2012 / 10:41:51
А хто винен у тому що Ви на колінах?

УжНУ 28.02.2012 / 10:25:29
Миколо з УжДІІІЕПа, ми будемо підніматися з колін тоді коли вважатимемо за потрібне. Зрозумів? А ти лежи під Ващуком далі

Микола з Міжгіря 28.02.2012 / 09:45:26
Чому Ви дорогі мої не вимагали цього коли вся Україна це робила.Тепер вже пізно, це факт з яким необхідно змиритися

Василина 28.02.2012 / 09:37:46
Ну викладачі це зрозуміло, а студенти тут до чого.Не бачу ніякого звязку між тією перевіркою та студентами.Якщо Ви про анкетування то покажіть будь ласка нормативно правовий акт , який заборояє його проводити?І поясніть яким чином порушені права студентів?

Іван 28.02.2012 / 09:21:46
Дратує оце балаболство, йдіть і зробіть щось самі, а не діставайте гроші за коментарі. А я як колишній профкомівець при Тракслері можу точно сказати, що профком УжНУ не підкоряться ректору, а профком ЗакДУ, повністю.

Михайло 28.02.2012 / 09:09:48
УжНУ був, є і буде, а от нормального ректора там невистачає!
А аферист Вашук нехай керує своїм ліцеєм.

Аспірант 28.02.2012 / 01:49:45
Всі вузи України давно пора закрити.

А дипломи продавати прямо через інтернет-магазин міністерства освіти. Ніякої різниці ніхто не відчує.

Зате скільки вивільниться робочої сили і скільки даремно втраченого часу залишиться при студентах?

УжНУ 28.02.2012 / 00:43:34
У Ващука знову все сиплеться. Тому і спустив з повідка таку кількість ващуЩенят. Все закінчиться приєднанням ЗакДУ до УжНУ.

спаведливо 28.02.2012 / 00:27:57
Просто викладачі хотять прикритися стуенським мітингом, ніби то студентам щось загрожує, але насправді загроза паде на керівництво теперішнього УжНУ... перевірка права - універ запущений... нічого не оновлюється тільки взятки найбільші в Україні... на розвиток ніхто не дивиться... аж соромно...

Cмерть 27.02.2012 / 23:23:40
Ректор про це дізнається лише завтра це можу гарантувати. Шкода, що він не дуже активний політик, Ващук тим його й давить.
Давно треба було це Ударне кодло - профком вичистити. А тепер, хто зна що буде. Знайомі студери - негативно ставляться до профкому, але більшою частиною візьмуть участь.
Деякі лишень на Закарпатті он-лайн про це дізналися...

Студент юрфака 27.02.2012 / 23:20:40

Тролінг. Перехід на особистості можливий тільки під власними іменем/прізвищем. Коментар видалено. Адмін

ture 27.02.2012 / 23:16:49
Смерть 2012-02-27 / 22:50:15
Я добре знаю, що значить турул, але прошу мене з цим не плутати)
Щодо Вегеша я повинен з вами не погодитись, Завадячка зі своїм профкомом прямо підпорядковується ректору і без його участі подібна акція - мітинг не міг би бути проведений завтра, до того ж, як це студенти завтра зможуть піти з 4-ї пари (яка починається тільки о 14.00) без дозволу викладачів, керівником яких є ректор, а це сотні студентів. Тому зв'язок Завадячки з Вегешом є очевидним щодо проведення даного мітингу біля ОДА.

Смерть 27.02.2012 / 22:50:15

Коментар видалено. Адмін

ture 27.02.2012 / 22:31:10
Завтрашній мітинг є явною маніпуляцією студентів.
По-перше, якщо він буде проводитись о 14.30, а збори трудового колективу УжНУ о 15.00, виникає питання: як Ледида та Балога зможуть побувати на обидвох акціях?(забракне часу поспілкуватись із першими)
По-друге, якщо керіники краю підуть на економічний факультет, потім студенти скажуть, що їх проігнорували; а якщо все ж вийдуть до студентів - поспілкуються з ними тільки мало, щоб ще піти збори т.к. УжНУ, студенти зроблять висновки, що їхні протести для влади є тільки формальними.
По-третє, як викладачі підуть мітингувати під ОДА, якщо вони теж є членами трудового колективу УжНУ і повинні бути на зборах о 15.00 ?)
Тому завтрашня подія біля ОДА є маніпулюванням емоцій студентів, які через завтрашні обставини все рівно зроблять з вище поданого тільки негативні висновки. Це все виглядить гарно спланованою провокацією зі сторони керівництва УжНУ.

НОВИНИ: Соціо

18:31
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 8
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
/ 1
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
» Всі новини