Секретар Ужгородської міськради розповів про тарифи і свою зарплату

Як відомо, нещодавно секретар Ужгородської міської ради Віктор Щадей виступив проти прийняття нових тарифів для обслуговування котелень шкіл та лікарень міста, оскільки, на його думку, вони суттєво завищені.

Секретар Ужгородської міськради  розповів про тарифи і свою зарплату

Щадей звернувся до правоохоронних органів з проханням перевірити законність нових тарифів. Також на засіданні виконкому він зауважив, що одна з причин таких тарифів полягає у тому, що керівництво КП «Уж-Енергія», яке обслуговує котельні, виплачує собі великі зарплати – зокрема, директор п. Фогель отримує близько 10 тисяч гривень.

Натомість міський голова Віктор Погорєлов на прес-конференції 24 лютого сказав журналістам, що вважає нові тарифи абсолютно виправданими і закинув секретарю міської ради, що той не розуміється на ціноутворенні.

Сам Віктор Щадей у коментарі «Часу Закарпаття» зазначив:

«Замість порожніх слів хотілося б почути від мера конкретику: по якій причині тарифи виросли в кілька разів, чим це обґрунтовано, де калькуляція? Я вважав і вважаю нові тарифи суттєво завищеними, а послуги, за які їх сплачують – фіктивними.

Прості цифри: міська лікарня повинна платити за обслуговування котельні 12 700 грн. щомісяця – за це один раз в місяць туди навідується людина, питає, чи все в порядку, розписується в журналі відвідувань і йде геть. Подібна ситуація і в інших бюджетних закладах. Тут уже не про ціноутворення треба говорити, а про те, чи є межа у нахабства і жадібності наших чиновників, які в такий спосіб забирають гроші з медицини та освіти.

Щодо слів мера про те, що робота КП «Уж-Енергія» виправдана. (Віктор Погорєлов на прес-конференції повідомив, що за 3 місяці комунальне підприємство провело 77 ремонтів на котельнях – Ред.). Насправді оплата за ремонтні роботи, згідно з рішенням виконкому, проводиться окремо, по іншій статті витрат («поточний ремонт»), згідно актів виконаних робіт. Тому ця кількість проведених ремонтів ніяк не стосується нових тарифів (які йдуть по статті «технічне обслуговування») і наведена лише для того, щоб заплутати журналістів. Невдовзі повинна закінчитись перевірка правоохоронців за моїм зверненням і ми будемо мати більше інформації по цьому питанню. Сподіваюсь, вони зупинять цю схему виведення коштів з міста.

На прес-конференції міський голова згадав і про зарплату працівників мерії, зокрема Віктора Щадея та свого заступника Белякова.

«Щодо моєї зарплати, то або мер не знає, які зарплати у  його заступників і секретаря міськради (в що я не дуже вірю), або він говорить неправду, – каже Віктор Щадей. – По-людськи, мені жаль Погорєлова. Його спроби виправдати аферу чиновників з фіктивними послугами котельням завели його в глухий кут. І зараз він, мер обласного центру, 60- річний голова сім’ї, який має серйозний статус, дітей, внуків – змушений в присутності двох десятків журналістів принижуватися, вигадувати якусь брехню.

Свою зарплату я ніколи не приховував: я отримую п’ять з половиною тисяч гривень щомісяця – це легко перевірити по надходженням на мою зарплатну картку. Для мене залишається загадкою, для чого Погорєлов придумав  дев’ять з половиною тисяч (таку цифру мер журналістам назвав як зарплату пана Щадея. – Ред.)

Мабуть, у його уяві це є якимось чорним піаром, який покликаний кинути на мене тінь. Ну і, звісно, відвернути увагу від скандалу зі спробою чиновників вивести з бюджету півтора мільйони гривень.

Хоча, як ми всі знаємо, якраз у нього проблеми з зарплатою – минулого року прокурор міста навіть був змушений зреагувати на бажання мера підвищити собі зарплату і прокуратура винесла протест на відповідне рішення міської ради.

27 лютого 2012р.

Теги: секретар, Щадей, зарплата

Коментарі

Нудить від Щадея 17.04.2012 / 17:12:45
Щадей заробляє 8 тис у місяць і це тільки офіційно. Копію декларації у студію негайно!

!Закарпатський Газда 28.02.2012 / 17:22:45
О-в-А !!! Та таку зарплату як у Фогеля і я хочу!!!!!!!
Понове, Газдове вароша Ужгород - де тако й видно аби директор КП ( а сесе є газдівство вароша, айбо ийпен такой, якой утримує гроші із бюджету, бо нич не виробляють, сидять лем на технічному обслуговуванні бюджетних котелень, айбо іші які не є у ніх на балансі, поставити субі, а МЕР тоту зарплату УТВЕРДИВ, тото є дуже не порядно. Може то є компенсація на тото, же їм са невдало розтранжировати гроші перед опаленням? Бо вуні то хутіли вшиткі котельні субі на прихватизацію і боти ПРЕЗИДЕНТОМ компанії по ЯКУЙСЬ ( непонятно шото за схема ) СХЕМІ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ вароша, яку до того ж затвердили наші файні хлопці - ДЕПУТАТИ, якім ми довірили на виборах газдовати у вароші. Но і шото із того буде?
п. Беляков - а чом Ваша зарплата , Ви ж зам.мера, менша як у директора, яктий нич не виробляє, людий має може до 20-30, а зарплату собі присвоїв бульшу як у Вас?

Оля 27.02.2012 / 20:57:51
Пускають порох в очі бо дістали ділянки, а Гнатків з Булановим судяться не знати про що, нахер їм регламент, коли мають доступ до рішень, най оприлюднюють в газеті "Місцевий час", яку проплачує Щадею Погорелов!

Коля 27.02.2012 / 20:55:52
Сидів тихо два роки, а після програми "ЗІКу" мусить щось говорити, ужгородці не бидло!

Карм 27.02.2012 / 20:53:41
Скоро вибори, треба щось наговорити, напустити порох у очі людям, злодії продажні!

Аля 27.02.2012 / 19:39:42
Погорєлов конкрєтно затуив, коли взяв у свою команду "Че Гевару" (ще й на таку посаду), хлоп в нього яйцями кидав, я він його до себе....))) а ще каже, що енергетик і усьо знає....))))

читач 27.02.2012 / 17:39:22
ПРИХВОСТЕНЬ-от хто.

виборець 27.02.2012 / 17:31:38
Щадей ще занадто молодий, але достатньо активний. Проте аналізуючи його слова та дії - "клоун" та й годі.

ужгородцю 27.02.2012 / 16:53:14
Щадей і Верховна рада. Хороший анекдот, свіжий.

ужгородець 27.02.2012 / 16:46:35
Віктор Щадей планує йти у Верховну Раду, ось і пішов на конфлікт з мером-регіоналом, адже так він забере електоральну нішу опозиції.

Роман 27.02.2012 / 15:37:11
А до тв передачі про Погорєлова слабо було такі заяви робити? КОЛИ ЗАПАХЛО ЖАРЕНИМ то від Погорєлова всі відхрещуються.Ну ну....

перехожий 27.02.2012 / 14:23:21
Романтичний період між Щадейом та Погорєловим закінчився? Перебігла чорна кішка чи щось зовсім інше? Цікаво чим все закінчиться.

Боксер 27.02.2012 / 13:17:20
Брось ему в голову яйцом.

НОВИНИ: Соціо

18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
17:32
На Закарпатті прикордонник переправляв ухилянта до Румунії за криптовалюту Фото новина
16:54
/ 1
На Берегівщині попрощаються із захисником Іваном Серебряковим Фото новина
16:05
На Тячівщині вогнеборці врятували будинок багатодітної родини Фото новина
14:59
Підтверджено загибель Героя із села Лоза на Іршавщині - Василя Химича Фото новина
14:12
Закарпатець планував переправити харківʼянина за кордон за 20 тисяч євро Фото новина
12:56
/ 5
Поліція оприлюднила подробиці нічної смертельної ДТП в Ужгороді Фото новина
12:13
/ 2
На Закарпатті викрили багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу Фото новина
10:44
На війні з рф поліг захисник із села Тарнівці, на Ужгородщині - Володимир Пазяк Фото новина
09:37
В Ужгороді в ДТП загинула 20-річна дівчина Фото новина
09:07
У Мукачеві всиновили немовля, від якого відмовилася мати у пологовому
18:00
/ 1
На Закарпатті прихистили родину з п’ятьма дітьми, евакуйовану з Дніпропетровщини Фото новина
17:21
На Виноградівщині у ДТП постраждали четверо людей Фото новина
16:20
/ 2
Безпілотник допоміг прикордонникам виявити трьох порушників на Ужгородщині Фото новинаВідео новина
15:57
/ 3
Забудова полонини Руна: у Львові заслухали докази екологів, які подали апеляцію на рішення Закарпатського суду
15:09
Мукачівські прикордонники вибороли призові місця на Всеукраїнському турнірі Фото новина
14:03
На Мукачівщині рятувальники загасили пожежу в гаражі Фото новина
12:54
В Ужгородському ліцеї створять простір для емоційного відновлення дітей Фото новина
11:32
На Тячівщині 34-річний чоловік жорстоко побив пенсіонерку Фото новина
10:08
У Мукачеві відзначили День святого Мартина Фото новина
08:58
/ 2
На Донеччині загинув поліцейський із Закарпаття Юрій Василиженко Фото новина
18:01
В Ужгороді чоловік облаштував у гаражі підпільну фабрику з виготовлення цигарок Фото новина
16:44
На Закарпатті судитимуть чотирьох переправників
15:43
Закарпатські лікарі відновили обличчя 14-річного хлопця після серйозного перелому Фото новина
14:20
В Ужгороді відбувся перший в історії області Відкритий кубок з черліденгу Фото новина
» Всі новини