Реклама B3

За два місяці на Закарпатті сталося 160 пожеж

За неповні два 2 місяці на Закарпатті сталося 160 пожеж, матеріальні втрати від яких сягнули майже півтора мільйонів гривень. У вогні загинуло дев’ять закарпатців, ще четверо отримали різного ступеню важкості опікові травми. Найбільше від вогню потерпає житловий сектор де зареєстровано 148 пожеж, - повідомили Закарпаття онлайн з управління Держтехногенбезпеки у Закарпатській області.

За два місяці на Закарпатті сталося 160 пожеж

Як розповів начальник Управління Держтехногенбезпеки у Закарпатській області Юрій Лебедєв: «Найбільша кількість загорань мала місце на території Рахівського району, де впродовж 2012 року зареєстровано 33 пожежі, що складає понад 20 відсотків загальнообласної кількості загорань в регіоні. Збільшилась і кількість загиблих у вогні громадян до трьох випадків.

У зв’язку з цим та задля зменшення кількості пожеж із трагічними наслідками, 24 лютого працівники Держтехногенбезпеки спільно з у правлінням МНС та іншими службами здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання селища Великий Бичків Рахівського району. Даний населений пункт вибраний не випадково, адже в ньому проживає понад дев’ять тисяч громадян, серед яких 2200 пенсіонерів, 132 одинокі громадяни та 153 багатодітні сім’ї».

У ході проведення заходу брали участь 42 працівники від Управління Держтехногенбезпеки та МНС, представники ОВС, соціальні працівники та керівники державних установ, що розташовані на території населеного пункту.

Загалом у ході обстеження було проведено колективні бесіди з 700 громадянами, обстежено 350 помешкань, серед яких 90 дворогосподарств, де проживають одинокі та перестарілі громадяни, розповсюджено 1400 листівок та пам’яток щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Одночасно зверталася увага власників на стан електрогосподарства та влаштування пічного опалення у помешканнях. Як показали результати перевірок, у більшості господарств відсутні електрозапобіжники заводського виготовлення, використовуються подовжувачі з одночасним увімкненням до них значної кількості електроспоживачів, відсутні металеві листи перед топковими отворами, практикується сушіння одягу над грубками. Все це може призвести до виникнення

Працівниками МНС спільно з представниками облводгоспу обстежено русло річки Шупурка, яка в період повноводдя завдає чимало клопоту місцевим мешканцям та складено відповідний акт.

Не оминули рятувальники й чотири загальноосвітні заклади, де в ході проведення Тижня безпеки життєдіяльності здійснили виступи перед учнями та вчителями та довели до присутніх вимоги правил пожежної безпеки, поведінки в різного роду життєвих ситуаціях, характерних для осінньо-зимового періоду. Також провели практичні заняття з евакуації учнів з будівлі школи у випадку пожежі.

Підбиваючи підсумки проведеної роботи, селищний голова Одарка Зеленко розповіла, що органом місцевого самоврядування надається адресна допомога населенню, у тому числі й тим, які постраждали від пожеж чи іншого роду надзвичайних ситуацій. Але ж людині, яка постраждала від пожежі вже не повернеш те майно, яке було знищене вогнем. Тому проведення профілактичної роботи серед населення є альтернативою у покращенні протипожежного захисту населеного пункту та попередженні трагічних випадків.

Юрій Лебедєв, керівник Управління Держтехногенбезпеки у Закарпатській області повідомив, що заходи такого масштабу в області проводяться вже не вперше, й впродовж року охоплять всю територію Закарпатської області.

27 лютого 2012р.

Теги: МНС, пожежа, вогонь

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:09
На Хустщині собака вкусив 12-річного хлопця за обличчя
18:29
На Тячівщині чоловік зірвався з висоти 5 метрів Фото новина
11:17
/ 1
На Іршавщині 70-річну жінку покусав власний собака
13:31
На Берегівщині вночі сталася пожежа в житловому будинку Фото новина
12:01
/ 1
На Свалявщині 5-річний хлопчик отримав опіки окропом
10:46
/ 2
На Ужгородщині через електроопору загинули чотири молоді лелеки Фото новина
09:43
На Рахівщині змія вкусила 20-річного хлопця
12:38
/ 1
У поліції розповіли подробиці смертельної ДТП на Тячівщині, у якій загинув мотоцикліст Фото новина
09:38
На Тячівщині мотоцикліст загинув після зіткнення з коровою
15:44
/ 1
На Міжгірщині врятували чоловіка, якого вразило струмом на електроопорі
11:35
На Тячівщині в ДТП травмувалися двоє 17-річних мотоциклістів Фото новина
18:24
На Берегівщині через пожежу ледь не згорів житловий будинок Фото новина
13:01
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пішохода Фото новина
09:09
/ 2
Блискавка вдарила в туристів біля каплиці на Петросі Фото новина
18:18
/ 3
Понад 200 будинків постраждали від буревію на Берегівщині Фото новина
09:13
/ 2
На Ужгородщині невідомі відкрили стрілянину по конях
12:34
/ 1
На Мукачівщині 8-річного хлопчика травмував кінь
09:12
/ 1
На Тисі українські прикордонники врятували неповнолітнього громадянина Угорщини Фото новина
13:08
/ 3
На Ужгородщині дворічний хлопчик випив паливо
10:10
/ 2
Ужгородця з тяжкими укусами голови госпіталізували після нападу домашнього собаки Фото новина
09:00
/ 3
На Закарпатті жінка з 9-річним сином вистрибнули з поїзда
18:25
/ 1
На Закарпатті під час відпочинку на річці загинув 21-річний чоловік
16:41
/ 1
На Закарпатті внаслідок ДТП загинув 64-річний велосипедист Фото новина
12:18
На Тячівщині понад 14 годин гасили пожежу на сміттєсортувальному майданчику Фото новина
12:12
На Рахівщині у лобовій ДТП постраждали семеро людей, серед них двоє дітей Фото новина
» Всі новини