Ректор УУБА подарував Митрополиту Володимиру факсимільну копію Пересопницького Євангелія (ФОТО)

17 лютого, Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви, у київській лікарні, де він проходить реабілітацію, відвідали ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету, Уповноважений Української Православної Церкви із питань вищої освіти і науки, професор, архімандрит Віктор (Бедь), проректор з представницької роботи академії і університету, професор, архімандрит Гавриїл (Кризина) та помічник ректора ієромонах Гліб (Казьмірук).

Ректор УУБА подарував Митрополиту Володимиру  факсимільну копію Пересопницького Євангелія (ФОТО)

Як повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі УУБА – КаУ, під час зустрічі архімандрит Віктор (Бедь) передав найщиріші вітання Блаженнійшому від ректорату, професорсько-викладацького складу, академічного духовенства, співробітників та студентів УУБА – КаУ і побажав йому найшвидшого одужання.

Відтак отець-ректор передав Його Блаженству перший примірник видання факсимільної копії Пересопницького Євангелія, яке було видано з благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира Ужгородською українською богословською академією імені святих Кирила і Мефодія і приуроченого до 1150-річчя заснування Київської Митрополії (Української Православної Церкви), ювілей якого відзначається в 2012 році.

Під час зустрічі також було обговорено та узгоджено питання щодо відзначення в травні ц. р. 10-річчя початку богословсько-освітньої та наукової діяльності академії, нагородження академічного духовенства та співробітників академії, початку будівництва академічного храму, діяльності докторантури УУБА та роботи робочої групи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за участю представників Церков щодо розробки правового механізму визнання на державному рівні дипломів і відповідних атестатів вищих духовних навчальних закладів про вищу духовну освіту, наукові ступені і вченні звання. З ряду поточних питань діяльності академії Блаженнійший Митрополит Володимир, за поданням отця-ректора, дав своє благословення і завізував власноручним підписом робочі документи.

Блаженнійший Владика був у піднесеному настрої, жваво розпитував про стан справ у академії та жартував.

На завершення, Його Блажентсво благословив архімандрита Віктора (Бедь), архімандрита Гавриїла (Кризина) та ієромонаха Гліба (Казмірук) і передав свої найкращі вітання і благословення професорсько-викладацькому складу, академічному духовенству, співробітникам і студентам академії та університету. Також Його Блаженство передав у дар академічній бібліотеці набір богослужбових книг – Ірмологій.

Відтак відбулася спільна зустріч окремих архієреїв, представників УУБА – КаУ, київського чернецтва та духовенства, громадськості та підприємницьких кіл із Його Блаженством. Під час спільного зібрання Його Блаженство, підтримував розмову, цікавився проблемами кожного з присутніх та разом із усіма співав.

22 лютого 2012р.

Теги: Володимир, УУБА, Пересопницьке євангеліє

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 1
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
» Всі новини