Як встановило Відділення, товариство не дотрималося встановленої чинним законодавством процедури відключення від газопостачання багатоквартирного житлового будинку.
Газопостачання може бути припинено лише у випадках, визначених законодавством, які наразі були відсутні. Крім того, відключення відбулося в п’ятницю, тобто в останній робочий день перед вихідними, що дозволяється виключно у випадку аварійних ситуацій в системах газопостачання.
Відповідач визнав і припинив порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.
наташа 2012-02-20 / 14:12:42
в ужгороді вже давно таке практикують дописувати м3 контролер люли для того щоб контролірував а не дописував плятіть собі по книзі
наталія 2012-02-20 / 09:22:45
в січні газовим котлом не користувалася, тільки плитою, а рахунок принесли більше як на 400 м3. Дорогі господині скільки ж я варила що стільки газу спалила? Це при тому що контролер ходить справно і у відомості достовірні показники лічильників.І це не тільки в мене, а всіх моїх сусідів і родичів.Ось вам і Чопська дільниця....
911 2012-02-17 / 20:47:08
подтверждаю - газ разбавляют воздухом и сжатым азотом
п.Тамара 2012-02-17 / 18:50:51
Наприкі року ну дуже багато добавляють за неділю до Н.Року ! Потім кажуть, що 30 грудня требо було зателефонувати їм і сказати ваші показники. А так потяг пішов. На майбуттнє врахуйте.
п.Тамара 2012-02-17 / 18:38:46
Жульничают-факт.На себе убедиласЬ.
Ужгородка 2012-02-17 / 16:59:47
Последние 2-3 недели у меня слабее нагреваеться горячая вода и пришлось добавить температуру в системе отопления, хотя котел у меня еще достаточно новый, повидимому что-то нахимичили с газом, теплоотдача упала поцентов на 15-20, а счетчик все "выматывает" деньги у меня в пользу "Закарпатгаза".
Жульничают монополисты.
Наталі 2012-02-17 / 14:57:33
А що чопська? РОзкажіть! Тут на сайті Чоп і так за останні дні дуже прославився. Додайте інформації)))))
віктор 2012-02-17 / 14:45:49
Не до державного бюджету робити компенсування ,а людям, які зазнали неудобств!
наталія 2012-02-17 / 14:42:30
а як гарно вони добавляють в рахунки лишні м3, годі з ними розібратися, і це не поодинокий випадок. Не знаю як інші дільница, а от прославлена Чопська......