Як повідомила Закарпаття онлайн начальник відділу статистики нефінансових послуг Головного управління статистики в Закарпатській області Валерія Фогаш, більше половини було зайнято у природничих галузях наук, чверть – у суспільних, шоста частина у гуманітарних, інші науковці проводили діяльність у галузі технічних наук.
Із загальної кількості кандидатів наук – 73,6% працювало у вищих учбових закладах, у т.ч. майже половина в Ужгородському національному університеті.
Протягом останніх років розподіл числа кандидатів наук за віком залишається практично незмінним: Майже чверть науковців пенсійного віку, а частка молодих учених (до 40 років включно) становила 33,8%. Середній вік спеціалістів з науковим ступенем кандидата наук становив 49 років.
Результативність діяльності науковців відображена у 1187 наукових працях, рекомендованих вченими радами, які опубліковані у фахових виданнях протягом 2011 року. Крім того ними подано 68 заявок на отримання охоронного документа на об’єкт права інтелектуальної власності, де кандидати наук фігурували як автори або співвиконавці.
Faust 2012-02-17 / 13:54:07
Пані Валеріє, чи не могли би Ви дати інформацію про "питому вагу" кількості кандидатів (а, може, і докторів?) наук у Закарпатті в порівнянні з іншими областями (без Києва та Севастополя) України? Мається на увазі кількістьт к.н. на 1000 мешкануів області.