Міліція України створила базу футбольних хуліганів

Правоохоронні органи України створили електронну базу вболівальників-хуліганів, яких не будуть пропускати на стадіони під час матчів Євро-2012, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

"Зараз ми внесли у цю базу 1250 чоловік, які мали проблеми з законом і порушували громадський порядок під час спортивних подій", - сказав Ратушняк на прес-конференції.

 Заступник глави МВС України додав, що футбольні фанати з цієї бази не отримають квитки на матчі першості. Однак вболівальники, уточнив Ратушняк, ще можуть потрапити на матчі Євро-2012, оскарживши у суді своє перебування в "чорному списку".

 "Інформацію про проблемних вболівальників нам також нададуть практично всі країни, футбольні збірні яких беру участь у чемпіонаті", - додав він. Раніше повідомлялося про наявність у "чорному списку" - 1218 осіб.