В Ужгороді з 11 підпалів автомобілів міліція розкрила 1

За 2011 рік ужгородська міліція розкрила 633 злочини. Про це сьогодні, 13 лютого, під час прес-конференції повідомив головний міліціонер Ужгорода Іван Цьока.

В Ужгороді з 11 підпалів автомобілів міліція розкрила 1

З 11 підпалів автомобілів, що сталися в Ужгороді минулого року, міліції вдалося розкрити один. За словами Івана Цьоки потерпілі почасти самі не йдуть на контакт із міліцією.

Очільник ужгородських міліціонерів пояснив низьку ефективність по розкриттю злочинів майнового спрямування тим, що зараз незадовільне матеріально-технічне забезпечення працівників Ужгородського МУ – відсутність паливно-мастильних матеріалів, автотранспорту, недостатня кількість нарядів ПС в нічний та денний час доби, відсутність освітлення та охорони в гаражних кооперативах, відсутність камер зовнішнього спостереження на вулицях, стоянках та інших місцях.

Водночас в ужгородській міліції кажуть, що стовідсотково розкрили 7 вбивств, 4 розбійних напади, 4 тяжких тілесних ушкоджень та одне тяжке тілесне ушкодження із смертельним наслідком.

13 лютого 2012р.

Теги: підпал, Цьока, злочин, міліція

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

17:48
/ 1
Закарпатку та її співмешканця, які прив'язали до стовпа і підпалили 9-річного сина, засудили до 9-ти років ув'язнення
15:39
Жінку з Берегівщини "пересудили" до 10 років тюрми за жорстоке зґвалтування знайомого
20:04
У Залужжі Мукачівської громади у 14 разів п'яніший за "норму" і "бездокументний" водій понівечив авто і бордюр Фото новина
19:49
В Ужгороді п'яний водій без документів в'їхав бусом у торговельний заклад Фото новина
17:09
У Чопі п'яний "безправний" водій скоїв ДТП і втік Фото новина
16:49
Біля Ужгорода патрульні виявили нетверезого водія Фото новина
19:29
/ 12
Ужгородця, який на моноколесі намагався "проїхати" до Словаччини, відстежили безпілотником і затримали біля кордону Фото новина
15:45
/ 2
На Рахівщині пострілами затримали двох "водолазів" та їх провідника Фото новинаВідео новина
01:11
"Страхову" шахрайку з Хуста, що "кинула" "ухилянта" на гроші, покарали 68 тисячами штрафу
23:05
П'яного водія, поміченого за кермом в Ужгороді, затримали вже в Оноківцях Фото новина
22:25
У Чопі львів'янин-рецидивіст за одну ніч викрав з 4 торгових закладів 70 тис. грн і товар Фото новина
22:09
В Ужгороді затримали двох грабіжників Фото новина
20:47
На Тячівщині за підозрою у зґвалтуванні неповнолітньої затримали 33-річного чоловіка
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, що жорстоко вбив собаку, оберуть запобіжний захід Відео новина
14:34
/ 8
Суд застосував силовий привід до "корупційного" голови Воловецької ТГ Попелича і відсторонив його від посади
00:34
/ 3
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 2
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 8
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
21:20
У Перечині товариство відшкодує 14,7 млн грн за забруднення ґрунтів
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
» Всі новини