В Ужгороді від щеплень відмовилися батьки 800 дітей

В Україні проти дифтерії, стовбняка і кашлюку щеплено тільки 50% населення. В Ужгороді статистика дещо краща однак, на думку лікарів, теж невтішна. Станом на сьогодні від дифтерії щеплено 63% закарпатців. Якщо цей показник досягне 80%, то це може бути причиною спалаху небезпечних інфекцій, констатують лікарі.

В Ужгороді від щеплень відмовилися батьки 800 дітей

Тільки в Ужгороді від щеплення відмовилися батьки 800 дітей, 700 з яких – через негативну інформацію ЗМІ, решта – з релігійних та етичних причин. Про це сьогодні, 13 лютого, під час прес-конференції повідомила заступник головного лікаря Ужгородської МДКЛ з поліклінічної роботи Єлизавета Лях. 
 
Світлана Полянська, завідуюча відділом сімейної медицини Ужгородської міської поліклініки, розповіла, що на першому місці у списку відмов – щеплення від гемофільної інфекції, яка у нас в країні з'явилася досить недавно і про неї мало відомо. При цьому близько 400 тисяч грудних дітей в усьому світі помирає від цього захворювання.

Крім гемофілії відмовляються щепитися від гепатиту В, хоча після цього захворювання у маленькому віці вірогідність тяжких хвороб печінки у дорослому віці значно зростає.

Аби бути спокійними, батьки мають повне право у будь-якому кабінеті щеплень попросити ліцензію на ту чи іншу вакцину, отримати всю інформацію про саму вакцину і про  можливі ускладнення, побачити де і у яких умовах зберігаються флакони.
 

За матеріалами Карпатньюз

13 лютого 2012р.

Теги: щеплення, вакцина

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

18:15
На Закарпатті власник обгорів, рятуючи від вогню свій автомобіль Фото новина
17:15
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
13:15
На Берегівщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
10:11
/ 3
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 3
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
16:21
/ 1
На Закарпатті за чотири дні сталося понад десять пожеж в екосистемах
15:25
У Мукачівській громаді безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
14:33
На Берегівщині виявили родину, де 13 дітей роками жили у жахливих умовах Фото новина
13:26
/ 2
На «Тисі» митники вилучили брендові речі на понад пів мільйона гривень Фото новина
18:23
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Артемом Ромчаком Фото новина
15:04
У Новому Давидкові на Мукачівщині попрощаються із Героєм Олександром Варгою, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
10:56
/ 2
Учень із Міжгірщини здобув золоту медаль на Міжнародній хімічній олімпіаді Фото новина
17:53
У Мукачеві попрощалися з полеглим на війні з росією прикордонником Дмитром Погребаком Фото новина
23:14
/ 15
Звільненого з тюрми очільника ГО "Доста" Павла Павлова мобілізували до ЗСУ
20:30
/ 6
Ціна занедбаної дерев'яної хати в курортному Пилипці на аукціоні зросла у 2000 разів - з 895 грн до 1,75 млн
19:49
/ 1
Підтверджено загибель Віктора Чейпеша з Олешника на Берегівщині, що майже 2 роки вважався зниклим безвісти Фото новина
19:37
/ 6
Від ран, отриманих на війні з росією, помер захисник з Верхніх Воріт на Мукачівщині Фото новина
18:14
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Олегом Матвієнком Фото новина
17:14
На Закарпатті через сильні дощі можливий підйом рівня води в річках та сходження селів
12:57
/ 1
«Депеш-парк» у Мукачеві планують масштабно оновити після війни Фото новина
» Всі новини