Тим часом на конкурсі вже сталася перша скандальна подія. Продемонструвала повну байдужість та несерйозність до конкурсу учасниця Крістіна Марина. «Вона не приходила на збори, репетицій та фотосесії. В нас не було інакшого вибору, як відрахувати її зі складу учасниць конкурсу. Це несерйозна поведінка і вона не гідна боротися за титул найгарнішої дівчини міста над Ужем, » – так прокоментував інтернет-виданню Закарпаття онлайн цей інцидент директор конкурсу Влад Лакатош.
Заміну було підібрано відразу. Останньою учасницею стала 19-річна модель «One Models Agency» Аліна Гапак. Саме їй було надано шанс позмагатись за корону «Міс Ужгород 2012».
Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, конкурс триватиме 3 дні: 7 березня – конкурс талантів та 8 березня – конкурс «Топ-модель», які відбудуться в нічному клубі «Ейла». А 9 березня в приміщенні Закарпатського українського облмуздрамтеатру пройде фінал конкурсу.
Аліна Гапак
dff 2012-02-24 / 11:22:41
тупа катя! крістіна сама ушла а то шо ви уже сотий раз приписуєте шо її замінили, значить шо ви ссикуни!
123 2012-02-17 / 17:22:29
Пака Катя)
Катя 2012-02-15 / 23:35:46
Крістіні, було запропоновано прийти на кастинг, "Міс Ужгород 2012". Навіщо було приходити, якщо вона не хотіла брати участь у ньому? За її неадекватну поведінку, і відношення до конкурсу, її було замінено.
Чому одразу конкурси куплені? Бо виграла не ваша подружка, чи дівчина? Подивіться адекватно на ситуацію. Владу абсолютно всерівно хто виграє, він не сидить в жюрі, і за два останні заходи("Містер Ужгород", і "Княгиня Закарпаття")( я особисто знала, як все відбувалось, і в організації і ситуацію в жюрі, івсі їх результати) , які він проводив жодного разу не домовлялись ні про що.
Я його не захищаю, я не за нього і не проти нього. Але я не розумію, як можна писати стільки років підряд одне й те саме... Або казати, що в нього погані конкурси? оже й погані, може й хороші. Але суть в тому,що він їх робить, і займає чимось молодь. Чому ви(ті які тут пишуть цей весь "брєд") не візьмете і щось не організуєте? Це не так легко, як здається...
Влад 2012-02-12 / 16:22:41
админ удаляе мої коменти(
Адмін наразі видаляє ваше хамство. Будете продовжувати в такому ж дусі – видалить вас. Адмін
орлро 2012-02-11 / 03:46:57
лушпаки!
Кочевник 2012-02-11 / 00:12:30
Перехід на особистості можливий тільки під власними іменем/прізвищеем. Коментар видалено. Адмін
Петро 2012-02-10 / 18:34:17
А ти в очі то йому скажи. Чи тільки тут герой?
ввв 2012-02-10 / 18:17:44
Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін
Конь 2012-02-10 / 15:47:35
А я конь!
100 % 2012-02-10 / 14:51:13
Тут не місце для пліток. Коментар видалено через порушення "Правил коментування". Адмін
марина 2012-02-10 / 13:41:44
Конкурси , які робить лакатош усі ниже плінтуса. туди йдуть або смолячки які щенічого незнають і хочуть слави, або селючки)))дівчата) для того об вам говорили яківи гарні не обовязково ходити по таким конкурсам, бо такі конкурси лише часто можуть попортти репутацію порядної дівчини, знаючи о лакатош знае посилати дівчат на екскорт услуги) будьте вище цього і поважайте себе))) а Крістіна Марина молодець!)))правильно зробила))
Михайло 2012-02-10 / 09:51:37
В наш час все купляється і продається, в конкурсах теж все давно вирішено, мабуть на місце Крістіни повинна піти інша претендентка. Молодець Крістіна, участь в таких продажних конкурсах не для тебе! А що то такое Лакатош, звідки воно взялося?
Артем 2012-02-10 / 09:29:25
цікаво чому 2012-02-10 / 01:32:00
Чому ця новина у стрічці виділена, як важлива? Після того, як рівень місцевих конкурсів краси, стараннями організаторів, опущено нижче плінтуса, хіба ще хтось, крім самих учасниць і їхніх родичів цікавиться цим дійством?
А Ви взагалі з Ужгорода? Про Міс Ужгород знає дуже багато людей. І я дуже сумніваюсь, що організатори опустили його нижче плінтуса. Наскільки мені відомо, цей конкурс зараз дуже високо піднявся і рейтинг його суттево виріс. Назвіть мені ще хоч один конкурс такого рівня.
Pavlo 2012-02-10 / 01:49:44
Не знаю, не знаю. На першій фотці видно тільки обличчя, яке мяко кажучи не створене для конкурсів краси. Тут шанси були б нульові. Що ж стосується другої дівки, то малі пропорції верхньохї частини не відповідають м"ясу нижньої частини. Поміняли шило на мило. Але це все ж таки моя суб"єктивна думка. Багато хто би сперечався.
1958 2012-02-10 / 01:39:49
цікаво чому 2012-02-10 / 01:32:00 это мероприятие и не поднималось никогда выше) Вы правы, хотя город маленький, все всех знают, наверноэ неспроста все.
цікаво чому 2012-02-10 / 01:32:00
Чому ця новина у стрічці виділена, як важлива? Після того, як рівень місцевих конкурсів краси, стараннями організаторів, опущено нижче плінтуса, хіба ще хтось, крім самих учасниць і їхніх родичів цікавиться цим дійством?
1958 2012-02-10 / 01:26:24
" тобі випала честь представляти свій край на високому рівні" - пафосно и смешно!))) Мужики, вернитесь на землю, вас не только подростки читают)
Vlad 2012-02-10 / 00:41:18
Коментар видалено. Адмін
Голос 2012-02-09 / 23:55:53
Кристина ти мала розбешена дітина, тобі випала честь представляти свій край на високому рівні, а ти так зганьбилась, з таким підходом далі аніж домогосподарка ти не підеш, і це в кращому випадку.
Кристине 2012-02-09 / 23:10:01
Молодчинка! Еще никто не посмел им такого сказать, что бы ни делали - охи да ахи. Разводняк! Не расстраивайся! Ты и без конкурсов красивая!