Площу Б. Хмельницького в Ужгороді таки забудують?

Сьогодні міська рада Ужгорода програла суд по пл. Б. Хмельницького. Господарський суд Закарпатської області виніс рішення на користь дніпропетровської фірми-забудовника, яка планує звести на території площі торгівельний центр.

Площу Б. Хмельницького в Ужгороді таки забудують?

Про це у соціальній мережі Facebook повідомив секретар Ужгородської міськради Віктор Щадей.

За його словами, на одній із минулорічних сесій ужгородські депутати проголосували за розірвання договору аренди з фірмою, яка на той час вже активно розпочинала будівельні роботи на площі Хмельницького. Однак "приватівський" орендар подав до суду.

"Сьогодні під час засідання суддя Івашкович Ірина Василівна вирішив, що місту цей сквер не потрібний. Міська прокуратура взагалі злила нас і не підтримала в суді. Ми будемо подавати апеляцію і вимагати в міського прокурора опротестування рішення про надання скверу в оренду під забудову" , - зазначив Віктор Щадей.

08 лютого 2012р.

Теги: Віктор Щадей, площа Хмельницького

Коментарі

serge 2012-02-09 / 16:47:48
А де ж наші діти і внуки гратися будуть.Донецько-дніпропетровські бандюки скоро всю Україну поскуповують.

для igigig 2012-02-09 / 12:28:35
Вот против, значит с этим будете жить. Ужгородцы ЗА строительство. Мне от Таллина далеко ходить в Вопак, Дастор, Кышеню - нужен супермаркет рядом. Если уже суд признал законным строительство, то УРА, скоро будет рядом нормальный магазин.

аня 2012-02-09 / 09:57:29
Ратушняк жыд НЕНАСЫТНЫЙ,наворил всю эту кашу с продажами всех зеленых зон в городе теперь и дал идею другой власти.Улицы наоборот нужно расширять зелеными зонами

igigig 2012-02-09 / 09:15:44
Ужгородці проти забудови. Влада тобі зрозуміло? Чи треба шило в ж. засунути. А шила вже точать.

Неравнодушный 2012-02-09 / 08:06:30
Если на пл. Народной построят здание нац. банка, на пл. Б.Хмельницкого ТРЦ, то остаеться на пл. Петефи построить публичный дом, тогда уже надо ставить ооограмный памятник вите погорелову, чтоб ужгородцы знали, куда ПЛЕВАТЬ и мочиться (простите за мой французский).

УЖГОРОДКА 2012-02-09 / 07:56:56
А ГДЕ ГОРОДСКАЯ ПРОКУРАТУРА, СПИТ СЛАДКИМ СНОМ ИЛИ ВТИХАРЯ ДЕНЬГИ ПЕРЕСЧИТЫВАЕТ, КОГДА НАДО СРОЧНО !!!!!!!! ВМЕШИВАТЬСЯ В СИТУАЦИЮ С Б.ХМЕЛЬНИЦКОГО !!!!!!!!!!!!!!!!!
ГОРОД РАСПРОДАЮТ ПО КУСКУ, СКОРО УЖГОРОДЦАМ УЖЕ И ДЫШАТЬ НЕВОЗМОЖНО БУДЕТ !!!!!!!!!!!!!!!!!
пОГОРЕЛОВ ПОД ВИДОМ "ЗАБОТЫ О ГОРОДЕ" ПОДАЛ ИСК С СУД, ЧТОБ ПОТОМ НЕ ГОВОРИЛИ, ЧТО ОН НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЛ (КРОМЕ ДЕРЕБАНА), А РЕАЛЬНО ЗАКАЗАЛ РЕШЕНИЕ СУДА, КАК ИЗВЕСТНО ВСЕМ, СУДЫ В УКРАИНЕ ТОЛЬКО ТАК И РАБОТАЮТ.
УЖГОРОД ПРЕВРАЩАЮТ В ПОМОЙКУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Жаль... 2012-02-08 / 22:46:12
Сволочи, воры...

Гарант 2012-02-08 / 19:46:05
Погорелов хоче перепродати цю землицю.Вот в чем вопррос

Володя. Х. 2012-02-08 / 19:30:13
З такими юристами як зараз у міській раді, таким секретарем, та мером вони скоро будуть без штанів, Погорелов мав прийти мером щоб ужгородці остаточно переконалися, що за нечесна це людина.

Олег 2012-02-08 / 17:50:54
Дерибан по Ужгородські продовжується

читач 2012-02-08 / 17:00:52
І чим Погорєлов кращий за Ратушняка?????? Однакові.

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини