"Закарпатгаз" через суд стягнув з закарпатки понад 3 тисячі за "ліву" пломбу

Мукачівський міськрайонний суд своїм рішенням від 23 січня стягнув з жительки с. Лалово Марії Боричок на користь ПАТ «Закарпатгаз» понад чотири тисячі гривень боргу та понад 80 гривень судових витрат.

"Закарпатгаз" через суд стягнув з закарпатки понад 3 тисячі за "ліву" пломбу

Передувала цьому рішенню, як розповіла юрисконсульт Мукачівської філії ПАТ «Закарпатгаз» Світлана Волошин-Пацкан,  майже піврічна епопея з’ясування суті справи. Споживачка Марія Боричок на початку серпня звернулась до філії з проханням замінити газовий лічильник в зв’язку з його зупиненням. Провівши перевірку знятого лічильника, працівники філії виявили заміну пломби лічильного механізму  на пломбу з тавром, що не відповідає заводському взірцю. В зв’язку з цим споживачці було донараховано використаного природного газу на суму 3298 грн. 77 коп. Крім цього, у Марії Боричок на день звернення до суду існувала поточна заборгованість у сумі 1371 грн. 69 коп. Відповідачка позов Мукачівської філії не визнала, пояснивши, що в роботу лічильника не втручалась, пломби не міняла. Знятий лічильник було відправлено на повірку для встановлення причини його зупинення. ДП «Закарпаттястандартметрологія» надало суду довідку про те, що лічильник не відповідає вимогам рекомендацій з зовнішнього вигляду – на ньому таки замінено пломбу лічильного механізму на іншу з тавром, що не відповідає заводському взірцю. Цей висновок  і став підставою для донарахування безобліково використаного відповідачкою  природного газу на суму 3984 грн. 25 коп. Однак на день звернення до суду заборгованість Марією Боричок була частково погашена, і разом з поточною заборгованістю вилилася у 4029 грн. 21 коп. боргу, який згідно з рішенням суду і буде найближчим часом стягнено, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі "Закарпатгазу".

06 лютого 2012р.

Теги: газ, пломба, Закарпатгаз

Коментарі

Я.Ужгородець 07.02.2012 / 09:02:31
До даного матеріалу можу тільки додати, що жаль п.Марію в тому, що не змогла себе захистити перед свавіллям газовиків та працівників Держстандарту. Це все сфальсифіковано, і таких прикладів є багато. Сам колись займався такою справою і тому із достовірністю констатую про те, що працівники Держстандарту та лабораторії Закарпатгазу в тандемі по фальсифікації подібних справ. Це все для збагачення посадовців облгазу.
А сьогоднішнє становище з постачанням газу? До газу додають АЗОТ, і маємо картину Рєпіна- лічильник крутить, а тепла як кіт наплакав, Але всі будемо плптити за газ природний який відповіає ГОСТу. Ось так!

НОВИНИ: Соціо

13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 2
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 7
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
/ 1
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
» Всі новини