Вбивцею ужгородського підприємця є міський чиновник

Про це Закарпаття онлайн повідомили власні джерела в УМВС України в Закарпатській області.

Вбивцею ужгородського підприємця є міський чиновник

Мова йде про працівника одного з управління молоді і спорту Ужгородської міської ради Романа Джупина, 1985 року народження. Іншого учасника інциденту звати Сергій Шпонтак.

В  той же час, як наполягає речник міської влади Алли Хаятової, обидва причетні до смерті чоловіки не є держслужбовцями, а працювали у громадській організації при Ужгородському міськвиконкомі – міському центрі фізичного виховання «Спорт для всіх».

Наразі тривають слідчі дії і не йдеться про порушення кримінальної справи за вбивство, поки що в міліції говорять про "завдання тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті".

Як учора повідомило Закарпаття онлайн, в обласному центрі Закарпаття безпосередньо біля будівлі міської влади серед білого дня і на очах у дружини та дитини двоє молодиків убили чоловіка.

Як повідомляє Gazeta.ua, "близько 15-ї години до міського управління зателефонував невідомий. Розказав, що по вулиці Уральській на дорозі лежить чоловік. На місце виїхала слідчо-оперативна група. Однак, побитий чоловік помер вже за 20 хвилин в міській лікарні, не приходячи до тями.

Міліціонери з'ясували, що того дня підприємець їхав вулицею Уральською на власному авто. У салоні було троє його малолітніх дітей. Коли призупинився, об машину обперся перехожий, який йшов напідпитку з пляшкою горілки в руках. Бізнесмен вийшов із салону. Коли підійшов до п'яного чоловіка, той з усієї сили вдарив його кулаком по голові. Михайло Лесьо підсковзнувся і впав на землю, головою вдарився об лід. Від удару втратив свідомість. Молодий чоловік, побачивши, що накоїв, зайшов до кав'ярні, що поруч, і зник у невідомому напрямку.
Однак, до вечора міліціонери його затримали. Наразі порушена кримінальна справа за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. Триває слідство".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, інший чиновник Ужгородської міськради нещодавно влаштував стрілянину в ужгородському кафе, після чого його звільнили, а в ході слідства з’ясувалося, що пістолет він отримав як журналіст.

03 лютого 2012р.

Теги: вбивство

Коментарі

eeeберезний 2012-02-21 / 11:54:29
ага з фляшков йшов,до машини ся припер.а небущик чого войшов з машини не відів шо люди йшли,борзий був?но та типирь дити з жонов сами-дурак старий.

для карпенка 2012-02-07 / 19:26:47

Без матів не можна? Коментар видалено. Адмін

не гоните волну 2012-02-04 / 15:54:57
Я вам шановні про основи кримінального права та кваліфікацію умислу, як суб'єктивної ознаки складу злочину, а ви знову повертаєтесь до плебейського ля-ля...Стисло кажучи, якщо доведуть, той факт, що завдаючи удар, особа усвідомлювала, перебачала і прямо бажала настання смерті потерпілого, тоді і будуть перекваліфіковувати справу на іншу ст. Кримінального кодексу.
Ужгородці...на досузі почитайте Кримінальний кодекс...вікриєте для себе багото цікавого.....виявляється суспільна мораль, не завжди ідентична законодавству.

h,.,/;;' 2012-02-04 / 10:31:10

Для (Карло)такого п********* я бы лично удавил чтоб неотравлял людям жизнь!Каждый твой вздох это последний!Здохни тварь!

Карло 2012-02-04 / 00:46:57
Одинакові Погорелов і Рата, один має Адиловців, другий - Ратівських, два чоботи пара, пригрівають наглоту і беспредельщиків, бо бояться нормальних культурних людей. не знають що з ними говорити, для них ужгородці - електорат і бидло..

Гукан 2012-02-03 / 23:21:29
Народ терпить довго, і ще трохи потерпить цей безпредел, що дозволяє влада в Ужгороді, Березному та в цілому в Країні, хай ще трішки поіздіваються над народом, але коли чаша терпіння переповниться - будуть ще благати про легку смерть....

Мирослав 2012-02-03 / 21:32:20
Що не кажіть а міліції пофартило. Реальний шанс на серйозний куш підвалив. Тепер цього Романчика-урода почнуть розкручувати на КАПУСТУ, щоб до суда підвести справу в кращому випадку як самозахист, в гіршому - як дії в стані аффекту. Ну а непідкупний суд свою доляшку в будьякому випадку зірве. І Романчик, якщо не поскупиться, то до суда на волі гулятиме. А якщо розщедриться - условно собі купить. Він же своїми діями меншу загрозу несе суспільству, аніж колишній МЕНТОВСЬКИЙ НЯНЬО Луценко, який не правильно оформив на роботу свого водія.

влад 2012-02-03 / 19:42:33
наша влада зацікавиться життям людей, коли люди перетворяться на гроші. Краще на великі- так скоріше буде.

123 2012-02-03 / 18:22:12
Правильно! Міліції краще нічого не робити , щоб не дай Бог не зробити щось не так. Силовики і суди ж у нас непідкупні.

123 2012-02-03 / 18:19:22
При чому тут Суркіс? Романчик і сам все купить!

56(7) 2012-02-03 / 16:18:04
А що, пане Карпенко, мiлiцiя зробила не так, щоб протестувати?

Луч 2012-02-03 / 16:17:38
Я вот что хочу сказать вам: "СУРКИС ВСЕ КУПИЛ!".

Карпенко 2012-02-03 / 16:09:54
Пані та панове!
У мене питання до всіх: чому ви тут задаєте один другому такі запитання та висловлюєте обурення?
Чи в мерії, в міліції, прокуратурі немає телефонів, сайтів?
Чи ви боїтеся, що робите щось незаконне, обурюючись і висловлюючи громадську позицію?

viktor 2012-02-03 / 15:45:50
в сша дали би такому уроду пожиттєвий термін увязнення із правом помилування через 20 років! у нас дадуть років 5 а через 2 випустять по амністії!

Ужгородка 2012-02-03 / 15:19:41
То такой логике и водила "мерса", который сбил ребенка "не виноват", он "только толкнул" мальчика, а тот "упал и умер сам", вы хоть думайте, что пишите. Кто позволил какому-то выродку распускать руки ? Он явно НЕ контролировал, что творит, считая, что им все можно.

123 2012-02-03 / 15:14:33
Як послухати "Не гоните волну" то Романчик повинен відповісти лише за синяк під оком бо він осознано наносив тілесне ушкодження. А у всьому іншому винуватий лід та асфальт. От зних прокуратура і питатиме за смерть.

123 2012-02-03 / 15:03:18
Шановний "Не гоните волну " правий! Цей білий і пухнастий УБИВЦЯ мав намір і не тільки намір нанести тілесні ушкодження. А померлий з власної ініціативи впав. До чого тут рецидивіст. Від синяка під оком ще ніхто не померав.

Ужгородка 2012-02-03 / 14:52:14
Если бы сейчас бал Рата, то все кричали бы, что это ратовские бандюки убивают и стреляют где-попало. А сейчас у нас мэр - ""интеллигент"", но вы забыли, что "рыба гниет с головы", превратили мэрию в питомник уродов.

ЛУЧ 2012-02-03 / 14:37:21
Я вот что хочу сказать вам: "СУРКИС ВСЕ КУПИЛ!"

Не гоните волну 2012-02-03 / 14:21:54
Квалифицировали статью правильно, прямого умысла на убийство при нанесении удара небыло. Наносивший удар осозновал, что он наносит удар, предусматривал, что вследствии удара будут нанесены телесные повреждения, но прямо не желал наступления смерти потерпевшего от этих телесных повреждений.

И при чём тут Погорелов? По такой логике и губернатор с Президентом причастны к этому преступлению. Не надо шуметь, там где это не нужно....что-то не нравиться в действиях или бездействиях власти вносите свои предложения как сделать лучше, не слушаю, выводи единомышленников на улицы, а неаргументированые возмущения на сайтах, жизнь вашу к лучшему, не изменят.

НОВИНИ: Кримінал

21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна
11:45
/ 6
Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху
20:59
"Ухилянт", що прямував у Румунію, 6 днів бродив засніженими горами, зустрів рись, а по ночах чув вовків