Закарпаття: Багатодітним сім’ям — особлива увага

Народна мудрість гласить: "Міцна сім'я — сильна держава". Тому профспілка працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг з великою повагою ставиться до багатодітних родин, яких у нашій галузі не так уже й багато.

У зв'язку з відзначенням у цьому місяці Міжнародного дня матері та Міжнародного дня сім'ї, а 1 червня - Міжнародного дня захисту дітей Закарпатський обком профспілки провів зустрічі в Ужгороді та Мукачеві з батьками багатодітних родин. Загалом їх зібралося ЗО чоловік. Кожному було вручено вітальні листи та одноразову благодійну допомогу в розмірі 200 грн.

Серед тих, хто прийшов на зустріч, викладач комерційного технікуму Ярослава Барзул, майстер виробничого навчання вищого професійного училища Вікторія Ломакіна, продавець ПП "Горизонт" м.Мукачево Оксана Машіка. В числі запрошених — техпрацівниця ТОВ "Закарпатська продовольча група" Світлана Бодячук, яка народила і виховує чотирьох синів та доньку, Рада Балог — мати трьох синів і трьох доньок, Світлана Огар — чотирьох синів, та багато інших наших працівників.

Радує те, що ці сім'ї беруть активну участь в заходах, які проводить обком профспілки. Зокрема, сім'я Ломакіних, представляючи нашу галузь на минулорічній обласній, міжгалузевій спартакіаді профспілок у м.Ужгород, у змаганнях із сімейних стартів зайняла почесне третє місце. Діти з окремих багатодітних родин виїжджали в Київ
на новорічну ялинку, відпочивали в оздоровчих закладах на морі.

Отже, галузева профспілка прагне, щоб літр наших працівників виросли гідними громадянами нашої країни, радували батьків успіхами в житті. А їх родинам бажаємо достатку, добра, миру і божої благодаті.
Галина СВАРИЧЕВСЬКА,профспілка працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг
22 травня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 2
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини