У Рокосівській школі відкрили їдальню, пошкоджену після буревію (ФОТО)

У четвер, 26 січня, в Рокосівській школі, що на Хустщині урочисто відкрили учнівську їдальню. З нагоди новосілля педагогічний колектив та школярів закладу вітали численні гості. Серед них – голова обласної ради Іван Балога, голова райради Василь Губаль, голова райадміністрації Федір Турчин, Хустський міський голова Володимир Кащук, депутати облради Мирослав Білецький та Богдан Кинів.

У Рокосівській школі відкрили їдальню, пошкоджену після буревію (ФОТО)

Як розповів директор школи Василь Чоповдя, до цього часу їдальня у Рокосівській школі не працювала майже чотири роки – відтоді, коли була пошкоджена внаслідок буревію. Її реконструкцію було розпочато три роки тому. Для цього з обласного, районного та сільського бюджетів було виділено мільйон 600 тисяч. гривень. В їдальні харчуватиметься майже 600 дітей, в тому числі й безкоштовно три сотні школярів-початківців.

Депутат облради Мирослав Білецький зауважив: те, що заклад сьогодні святкував новосілля – це результат командної роботи.

- Керівник обласної ради підтримав звернення громади Рокосова. Допомогла й районна влада. Це одна з найбільших шкіл району, і за результатами 2011-го року – найкраща на Хустщині. Батьки, й учні радіють з того, що в закладі налагоджено харчування, - каже Мирослав Білецький.

Голова облради Іван Балога як позитив відзначив той факт, що діти отримали комфортніші умови  для навчання та дозвілля і пообіцяв: цьогоріч в Рокосові  для школярів відкриють й нові   спортивні заклади.

З нагоди новосілля керівник обласної ради вручив для закладу подарунки від команди Віктора Балоги – тенісний стіл, музичний центр, кавоварку та мікрохвильову піч, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатської облради.

26 січня 2012р.

Теги: їдальня, школа, Рокосово

Коментарі

освітянин 29.01.2012 / 12:52:04
Насправді школу профінансовано за кошти райвідділу освіти (не плутати з районним бюджетом),сільського бюджету та обласного.Фактично як, чиновник, на виділення обласних грошей оперативно спрацював Бушко.Слава теж побігав по кабінетах.Взагалі то мені не шкода подякувати і їм, і Балозі (-гам)за їдальню. Всім дякую. А хто з них бандит, а хто корупціонер, то вже мухи окремо, котлети теж.

односельчанин 28.01.2012 / 22:15:09
цю людину знаю давно голосував за неї свдомо як і майже тисяча людей з нашого села і не шкодую за то. Він сказав то робить і ми знаємо що не помилилися. А ти убозовцю, щось зробив доброго шо тут на порядну людину бруд лиєш

Палчей 28.01.2012 / 21:32:06
Славік,я з чоловіком та дітьми дякуємо за те що ти робиш для села.так думають многі,а на сих не творися.

ркосовська братва 27.01.2012 / 09:54:18
майор наш пацан то ми го толкнули у владу най кришує пацанів та будеме робити на ец

УБОЗ 27.01.2012 / 09:21:24
три роки тому Былецький мирослав - кримінальна кличка Майор вибивав з заробітчан гроші в чехії та умовно засуджений за грабунок музею та таможеника з виноградова -і це лідер фронту змін от тобі і зміни ,а іван івановичу треба придивлятись з ким водитись тому читаючі цю статтю багато хто впізнав ""майора" ,але чому дивуватись призидент сам шапки зривав...

Хустянин 26.01.2012 / 20:06:13
Всі знають ,що фінанасування вирішив Іван Балога хоч і вважав що такі великі гроші за ремонт їдальні платити Товкану -забагато (дешевше нову побудувати!), а по репортажу виходить ,що головний Мирослав Білецький із "фронту змін".Я не прихильник ЕЦ, але треба дати місце правді!

НОВИНИ: Соціо

18:05
Закарпатські рятувальники допомагають гасити масштабні лісові пожежі у Франції Фото новина
17:10
В Ужгороді 5 серпня перекриють частину вулиці Фединця
16:00
В Ужгороді 5 серпня попрощаються із захисником Богданом Югасом, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
15:30
Суд розірвав договір на будівництво автобази в Ужгороді за понад 155 млн грн Фото новина
14:23
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який дві доби блукав у Карпатах Фото новина
12:15
Через спеку до +40 °C у Карпатах посилили охорону лісів Фото новина
11:09
Підтвердили загибель захисника із Нанкова на Хустщині Юліана Гербея Фото новина
17:29
/ 1
Закарпатські рятувальники врятували грибника, який заблукав у лісі Фото новина
16:23
/ 1
На Петросі турист двічі впав під час походу Фото новина
11:07
У Карпатах за день врятували п’ятьох туристів Фото новина
11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 2
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
» Всі новини