В ужгородському супермаркеті затримали безробітну клептоманку

В одному з ужгородських супермаркетів охоронці неодноразово звертали увагу на дивакувату жінку, яка неадекватними вчинками проявляла «нездорові» нахили до клептоманії. Бувало, вона приходила за покупками з дитячою коляскою і товари ховала в ній. Співробітники магазину кілька разів зупиняли жінку перед касою, але та переконувала, що крам вона не краде і буде за нього платити.

В ужгородському супермаркеті затримали безробітну клептоманку

Під час чергового візиту за дивачкою одразу ж почали слідкувати камерами спостереження та підраховувати, який товар вона бере. Але цього разу, набравши продуктів харчування не лише у кошик, але й під шубу та комірку сумки, їй вдалося пройти через касу, оплативши лише частину товару. Побачивши, що сума на рахунку підозріло мала, охорона маркету, не вагаючись, викликала наряд ДСО.

Міліція охорони спільно з слідчо-оперативною групою за лічені хвилини затримала горе-крадійку, якою виявилася непрацююча тридцятишестирічна ужгородка. У неї вилучили продуктів на суму трохи меншу ніж 60 гривень.

На питання, що спонукало жінку пристойного вигляду на такий крок, вона спромоглася лише відповісти: «Хотіла раз вкрасти, і то не вдалося». Свою вину вона визнавала повністю. Навіть пропонувала оплатити вартість викраденого товару. Але подальші пояснення ужгородка давала вже у міськвідділі міліції, повідомили Закарпаття онлайн в СЗГ УМВС України в Закарпатській області..

25 січня 2012р.

Теги: клептоман, супермаркет

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

12:32
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 8
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
» Всі новини