Учора в Ужгороді через "круту" іномарку зіткнулися ВАЗ і "Деу" (ФОТО)

Учора, 24 січня, в Ужгороді на перехресті вулиць Берчені та Сільвая трапилася ДТП за участі трьох автомобілів.

Учора в Ужгороді через "круту" іномарку зіткнулися ВАЗ і "Деу" (ФОТО)

Як  стверджують очевидці, котрі надали редакції фото дорожньо-транспортної події, винуватцем аварії, котра сталася близько 1-ї години дня, став водій «крутої» іномарки, котрий виїжджаючи з вулиці Сільвая, не надав перевагу у руху автомобілю «Деу Ланос» темно-синього кольору та «Жигулям» першої моделі. Обидві автівки рухалися назустріч одна одній по вулиці Берчені. Побачивши іномарку, котра вилетіла з повороту, водії скерували свої авта в один бік і допустили зіткнення. В результаті, за словами очевидців, водій іномарки зник із місця події, а ВАЗ та «Ланос» зазнали значних ушкоджень.

У свою чергу, прес-секретар обласної ДАІ  Ганна Трофімчук підтвердила факт ДТП і повідомила, що пригода сталася за участю двох автомобілів, один із яких не надав другому перевагу у русі.

— Я гадаю, що якби серед білого дня  хтось при численних свідках  став би тікати з місця події, то хтось-таки б упізнав машину і повідомив у ДАІ, — переконана прес-секретар.

Разом з тим, пані Ганна розповіла, що у  ДТП травми голови зазнала лише жінка-пасажир «Ланоса». Обидва водії, одному з яких — 88 років — залишилися неушкодженими.

Павло Білецький, Час Закарпаття
 

25 січня 2012р.

Теги: іномарка, зіткнення

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 10
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
13:25
/ 1
У Мукачеві чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття колишньої дружини Фото новина
10:15
/ 1
Російські спецслужби могли вплинути на підлітка, який стріляв у школі на Ужгородщині Фото новина
09:57
На Закарпатті затримали організатора каналу незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
18:28
/ 10
Під час обшуків у посадовця ВЛК на Закарпатті вилучили понад 11 млн грн Фото новина
10:29
/ 1
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
17:08
/ 14
У Берегові ДБР проводить обшуки у керівника ВЛК якого підозрюють у продажі висновків комісії Фото новина
17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
» Всі новини