Реклама B3

Торік на Закарпатті виявлено 147 фактів порушень у сфері обігу алкоголю та тютюну

У минулому році на Закарпатті виявлено 147 фактів порушень у сфері обігу алкогольної та тютюнової продукції. Найпоширеніші – зберігання алкогольних напоїв без марок або з підробленими марками акцизного податку (53 факти). Про це повідомив начальник Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Закарпатській області Олександр Гопа.

Торік на Закарпатті виявлено 147 фактів порушень у сфері обігу алкоголю та тютюну

За його словами, також встановлено 37 фактів продажу суб’єктами господарювання тютюнових виробів за цінами, вищими від встановлених максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, та 5 фактів реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін. Виявлено і 22 факти торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідних ліцензій, по одному факту зберігання тютюнових виробів без марок акцизного податку і зберігання тютюнових виробів з підробленими марками акцизного податку, а також 28 інших порушень. У результаті до суб’єктів господарювання застосовано 605,9 тис. грн. фінансових санкцій.
 

Довідка

Від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а також ліцензування виробництва алкогольних напоїв і оптової торгівлі алкогольними напоями  до місцевих бюджетів Закарпатської області у 2011 році надійшло майже 22 мільйони гривень. Із них від ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  -  15,3 млн. грн.,  від ліцензування виробництва алкогольних напоїв та оптової торгівлі алкогольними напоями – понад 6,5 млн. грн.

24 січня 2012р.

Теги: алкоголь, тютюн

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 9
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини