Законність вирубки дерев у Боздоському парку перевірить Держекоінспекція – Ледида (ФОТО)

У вівторок, 24 січня, голова закарпатської ОДА Олександр Ледида зустрівся з активістами громадських організацій – заступником директора Ужанського нацпарку, головою громадської ради при Держекоінспекції в Закарпатській області Валентином Волошиним та головою ГО «Фундація Регіональних Ініціатив» Володимиром Феськовим.

Законність вирубки дерев у Боздоському парку перевірить Держекоінспекція – Ледида (ФОТО)

Тема розмови – ситуація, що склалася з вирубкою дерев в ужгородському Боздоському парку. Оскільки досі не зрозумілою до кінця залишається ситуація з наявністю офіційних дозволів на рубку, громадські  активісти, жителі обласного центру стурбовані фактом знищення зеленої зони. Валентин Волошин розповів, що на офіційні запити щодо причин рубок міська влада у відповідь надала дозволи на санітарні рубки. Але фотофакти та висновки екологів свідчать, що зрубали й  здорові дерева:

– Діаметр найбільшого зрубаного платана – 95 см. На фото чітко видно також, що рубали й здорові вишні. Натомість, дерева хворі продовжують надалі захаращувати парк. Питання викликає й те, що крону дерев після рубок лишили лежати на тому ж місці, а кругляк вивезли вантажівками – за нашою інформацією, вивезли майже 20 машин деревини, - розказав голова громадської ради при Держекоінспекції  в Закарпатській області Валентин Волошин.

Громадські діячі попросили Олександра Ледиду втрутитись у ситуацію, щоб запобігти подальшому знищенню парку. Керівник області пообіцяв направити в парк додаткову перевірку Держекоінспекції, повідомили Закарпаття онлайн в прес-центрі Закарпатської ОДА.

24 січня 2012р.

Теги: Боздоський, Ледида

Коментарі

игорек 24.01.2012 / 17:13:26
Попал Богодист. ГУБЕРНАТОР не мер,розбиратся будет!

НОВИНИ: Кримінал

12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 2
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
» Всі новини