Закарпатець на "ДАФі" потрапив в криваву ДТП на Львівщині (ФОТО)

На Львівщині позашляховик зіткнувся з двома вантажівками: троє людей загинуло, ще трьох – травмовано.

Закарпатець на "ДАФі" потрапив в криваву ДТП на Львівщині (ФОТО)

15 січня о 18.15 годині на автодорозі сполученням Київ-Чоп біля села Ясенів Бродівського району водій автомобіля "Тойота Ленд Крузер Прадо", 51-річний житель Сумської області, рухаючись у напрямку до міста Львова, скоїв ДТП.

Водій вищевказаного автомобіля під час обгону вантажного автомобіля «Рено Магнум», яким керував 52-річний житель міста Черкаси, скоїв зіткнення з вантажним автомобілем «ДАФ» під керуванням 48-річного жителя Закарпатської області, який рухався у напрямку до міста Києва.

У результаті зіткнення з автомобілем «ДАФ», автомобіль «Тойота Ленд Крузер Прадо» відкинуло на попутну смугу руху, де він зіткнувся з автомобілем «Рено Магнум», який намагався обігнати.

Унаслідок зіткнення транспортні засобі отримали технічні пошкодження, а водій автомобіля «Тойота Ленд Крузер Прадо» та двоє водіїв вантажівок отримали тілесні ушкодження різної важкості.

Троє пасажирів автомобіля «Тойота Ленд Крузер» загинули на місці аварії.

За фактом ДТП зараз триває слідство, повідомляє Управління ДАІ ГУ МВС України у Львівській області.

17 січня 2012р.

Теги: ДТП, зіткнення, загинуло, травмовані

Коментарі

Година 18.01.2012 / 04:05:30
З фото схоже, що жінка була вагітна. Ось так, джиповоди, і рамник від смерті не врятує, якщо за кермом ідіот.

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини