Українців менше грабують, ніж європейців

Українці - найнещасливіша нація в Європі. Це показало дослідження, під час якого європейців попросили оцінити своє життя. В українців - найнижчий індекс задоволення життям громадян.

Українців менше грабують, ніж європейців"Порівнюючи індекс задоволення життям в Україні та країнах ЄС, повинні, на превеликий жаль, констатувати, що за шкалою від 0 до 10 оцінка задоволення життям в Україні є найнижчою в Європі - 4 бали", - говорить заступник директора Інституту соціології Євген Головаха. За його словами, найбільше задоволені життям громадяни Данії. А найближче до українців за рівнем задоволення знаходяться словаки та угорці.

Разом з тим, Головаха зазначив, що з оптимізмом можна сприймати той факт, що особиста безпека в Україні далеко не найгірша в Європі. Так, за останні 5 років жертвами пограбування або фізичного насильства в Україні стали 18% громадян (або їхніх родичів), тоді як у досить благополучній Швеції - 27%, а найбезпечнішим є життя громадян в Австрії та Німеччині. Інститут Соціології проводив соціологічне дослідження Україна-Європа в рамках загальноєвропейського моніторингового проекту Європейське соціальне дослідження, у якому брали участь 24 держави ЄС і Україна.

Нагадаємо, за даними Київського міжнародного інституту соціології, який восени минулого року досліджував питання Хто щасливий в Україні?, портрет щасливого українця повинен бути таким: "Молодий (до 30-ти років) міський житель, який має середню освіту, який працює, який має середній рівень матеріального добробуту, переважно здоровий, одружений".
"Кореспондент"
21 травня 2007р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 2
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 6
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини