Закарпатці вибороли ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі народної творчості

Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури виборов ІІ місце на Всеукраїнському огляді-конкурсі центрів народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Закарпатці вибороли ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі народної творчості

Наприкінці минулого року, 21 грудня 2011 року, в Міністерстві культури України відбулося засідання журі, на якому були визначені переможці. На огляд-конкурс було представлено матеріали, які висвітлювали роботу закладу протягом двох останніх років. А це – методичні розробки для районних будинків культури, сценарії, програми фестивалів, звітна документація, а також журнал «Культурологічні джерела», каталог «Народні художні промисли та декоративно-прикладне мистецтво Закарпаття» та книги, видані за цей період.

Нині Обласний організаційно-методичний центр культури (директор Володимир Рудейчук) –  це державний регіональний провідний творчий та організаційно-методичний заклад, який координує діяльність закладів культури клубного типу області, забезпечує умови для розвитку народної творчості та культурно-дозвіллєвої, сприяє збереженню української культури та культур національних меншин, які проживають на території Закарпаття, відродженню осередків традиційної народної творчості, фольклорно-етнографічних колективів, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. А також вирішує питання підвищення теоретичного та практичного рівня культпрацівників, вивчає, узагальнює та впроваджує прогресивні форми розвитку народної творчості та культурного дозвілля.

Відзначимо, що перше місце було присуджено Кіровоградському обласному центру народної творчості. Друге місце із Закарпатським обласним організаційно-методичним центром культури розділив Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтв. А третє місце вибороли Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, Херсонський обласний  центр народної творчості та Донецький обласний учбово-методичний центр культури.

 

Володимир Мишанич, для Закарпаття онлайн
 

16 січня 2012р.

Теги: творчість, огляд, конкурс

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
» Всі новини