На Закарпатті на кордоні через 100 пачок сигарет українець позбувся "МАНа"

Черговий раз підтвердили свій професіоналізм прикордонники відділу «Тиса», коли 15 січня до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Тиса» прибув вантажний автомобіль марки „МАН” з напівпричепом під керуванням громадянина України, який прямував до однієї з країн Західної Європи.

На Закарпатті на кордоні через 100 пачок сигарет українець позбувся "МАНа"

Під час проходження прикордонно-митного контролю у складу прикордонного наряду виникли сумніви щодо правдивості слів водія, про те, що він крім вантажу в напівпричепі і особистих речей в салоні авто більше нічого не перевозить. Старшим прикордонних нарядів було ініційовано  проведення спільного з представниками митниці огляду зазначеного автомобіля та вантажу. В ході проведення огляду було виявлено приховані від прикордонного–митного контролю сигарети вітчизняного виробництва марки «Marlboro Gold Original» в кількості 100 пачок, які знаходились в пустотілому просторі за декоративною обшивкою задньої стінки кабіни тягача.
Сума оцінки сигарет склала 1200 гривень, а транспортний засіб «потягнув» на суму майже 250 000 гривень, - повідомив Закарпаття онлайн начальник прес-служби – прес-секретар начальника загону капітан Р.О. Павленко.


 

16 січня 2012р.

Теги: кордон, вантажівка, сигарети

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини